Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy mężczyzna???

Jak powinien postąpić mężczyzna gdy okazuje się że dziecko nie jego....

Polecane posty

Gość prawdziwy mężczyzna???

nie jego... Moim zdaniem powinien skreślić żona(konkubine) i dziecko ze swojego życia. Wyrzucić z mieszkania, nawet gdy ten dzieciak ma już 10 lat. Ja tak zrobiłem i nie żałuje. Teraz tylko nie wiem jak nie płacić alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajf is brutal of zasackas
a ona przez 10 lat utrzymywala ze twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryb gdyż
Dobrze zrobiłeś! A teraz pozew o zaprzeczenie ojcostwa ale z tym to już do adwokata musisz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna???
No tak. 10 lat mówiła że moje!!! a ja utrzymywałem ją i jego bo ona nie pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Szkoda mi dziecka :( Czy ono od urodzenia mieszkało z Tobą w przekonaniu, że jesteś jego ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna???
Tak!!! Ślub był tylko ze względu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Nie mam prawa Ciebie osądzać, nie spotkałem się w takiej sytuacji, ale ja jakoś nie potrafiłbym wyrzucić dziecka z domu, które mówiło do mnie przez 10 lat Tato, które było przeświadczone że naprawdę nim jestem dla niego. Aczkolwiek o nic Cię nie osądzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Nie czujesz do niego jakiejś więzi, mimo tych okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna??
Ale dziecko musi wiedzieć że nie jestem jego ojcem. Po co te kłamstwa, to będzie najlepsze dla wszystkich. Szczególnie dla mnie po krzywdzie jaka mnie spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak
normalnie. powinien dać kobiecie po mordzie i ja wywalić za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfvvg
Idiotów?to wina kobiety trzeba było się nie puszczać a jego nie okłamywać niech szuka ojca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiemy że jak suka nie
da pies nie weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze dobrze zrobiłeś
że ją wyrzuciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę.wychowalem 4ro i niechciałbym się dowiedzieć że któreś jest nie moje...chociaż umnie wszystkie mają moje rysy.znamiona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kawka
ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć po tej wiadomości, potem poczekać aż emocje opadną i spokojnie porozmawiać. Jesteś dorosły nie? czy 5 letni chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kawka
ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć ochłonąć po tej wiadomości, potem poczekać aż emocje opadną i spokojnie porozmawiać. Jesteś dorosły nie? czy 5 letni chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien po prostu wychować
jak swoje i to nie powinno być już dla faceta ważne kto zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątpie... słyszałam
że do pół roku od urodzenia dziecka można odstąpić od ojcostwa. W takim razie postaraj się lepiej by dzieciak popełnił samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega z pracy ma podobnie
żona go okłamała, wyszło przy okazji choroby dziecka. Z żoną rozszedł się, założył sprawę o zaprzeczenie ojcostwa, wygrał, rozwód z winy żony. Na byłą żonę nie może patrzeć, ale powodowany miłością do dziecka na ręce swoich byłych teściów przelewa co miesiąc sporą sumę pieniędzy na jego leczenie. Jego teściowie również zostali oszukani, nie wiedzieli, że to nie jego dziecko.Dziecko odwiedza systematycznie[w szpitalu i domu byłych teściów], bo zdaje sobie sprawę, że nie jest niczemu winne i zdążył je pokochać. O jakiejkolwiek rozmowie z byłą żoną nie chce nawet słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprzeczenie ojcostwa
Według przepisów Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego o zaprzeczenie ojcostwa mogą wystąpić następujące osoby: dziecko po ukończeniu 18 lat, ale nie później niż do 21 roku życia, matka dziecka może złożyć pozew o zaprzeczenie ojcostwa w okresie 6 miesięcy od narodzin dziecka, mężczyzna może wystąpić o zaprzeczenie ojcostwa w ciągu pół roku od dnia, w którym został poinformowany o narodzinach dziecka. Warto pamiętać, że te terminy nie obowiązują prokuratora może on wystąpić z powództwem w dowolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffiiii :( :( :(
niestety dziecko nie jest niczemu winne... Wiem, że to może być cios dla mężczyzny dowiadując sie o czyms takim, ale kurd przez 10 lat traktowałeś go jak swoje dziecko i tak nagle miłosc sie skonczyła? Oczywiście, zakładaj sprawe do sadu, nie daj sie wrobic z zadne alimenty itp ale może z dzieckiem nie zrywaj tak od razu kontaktów? Dla niego też napewno świat sie zawalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męska Solidarność
Słuszna decyzja, dziecko nie jest winne, ale nie można poświęcać się dla wszystkich (cudzych) dzieci. Są jakieś zasady, nie można budować życia na oszustwie. Szkoda że pewnie musisz płacić alimenty. W każdym razie SZACUN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko jest najbardziej pokrzywdzone ,musi tez z tym zyc ze matka nie w pelni rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×