Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleczka75

Jak zlikwidowac zwloknienia skory pod tkanka na kosciach policzkowych?

Polecane posty

Gość gość
Mam to samo. Zgrubienia w ksztalcie kwadratow. Lekasz ze stanow sugerowal ostrzykiwanie sterydem ( znany specjalista napisal ksoazke o komplilacjach po laserze co2) ale boje sie czegos takiego bo moze wystapic zanik albo inne skutki uboczne (tradzik posterydowy, nierownosci na twarzy) dajcie znac jesli ktos znalazl sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłaś usg? Wyszły zwloknienia?Gdzie robiłaś w USA?A pytałaś o metodę która proponował Bieńkowski fale radiowe jest coś w tym? kurcze napiszcie coś bo stała się tragedia z tymi zwloknieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do juleczka75 Hej,poradzili ci coś na te zwloknienia? Jest na to sposób?Napisz coś czy udało Ci się je zlikwidować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie okłady z borowiny i ultradźwięki z contratubexem. Troche mniej widoczne te zwloknienia. Ja mam w okolicy kącików ust takie bułki po nieudanym zabiegu z powikłaniami po wypełniania bruzd nosowych. Tak czy inaczej płakać sie chce i zaluje ze byłam tak głupia by wierzyć w cuda zdrowotności zabiegów medycyny est. ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałas fal radiowych??? Coś tam czytałam i pisało że likwiduje zwloknienia,dochodzi do skurczu kolagenu czyli skracania włókien kolagenowych?? No i tutaj Bieńkowski zalecam rf... Co o tym myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kilka.. 1. Ktoś zalecił z lekarzy ci te ultradźwięki?? 2. Te ultradźwięki to zabieg fal radiowych? 3. A contractubex i borowina na co??kto zalecił Ci? 4. Widzisz ze zmniejszyły się te zwloknienia czy raczej słabo?Robiłaś przed i po usg? 5. ILE miałaś zabiegów już?? 6.Jeśli możesz podaj kto zalecił Ci taka terapię i jakim urządzeniem robisz te ultradźwięki (rf czy jakieś inne??)?? Zaglądam tu prawie codziennie jak będziesz miała chwilę to odpisz na te pytania bo wkurzają mnie te zwloknienia, Z góry dzięki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowie się ktoś na temat tych zwloknien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość od borowiny i ultradz

RF to nie sa ultradźwięki. Fale radiowa podgrzewają tkankę. Kupiłam sobie do domu urządzenie Biomag z głowica do wtłaczania preparatów ultradźwiękami i sama stosuje. Nikt mi tego nie zalecił, sama to wymyśliłam na podstawie wiedzy zdobytej w internecie o zwloknieniach. Borowina stosowana jest przez kobiety na zwloknienia na jajowodach czy w macicy. Wiele kobiet chwali ze pomaga i zachodzą potem w ciąże. Borowina wzmaga ukrwienie i zmiękcza blizny. Ultradźwięki tez pobudzają krążenie a Contratubex zmiękcza blizny. To jedyne metody, ktore na logikę przyszły mi do głowy. Ale pewnie i tak tylko wycięcie bedzie najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×