Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo ja jade na wakacje

6 miesiecy na pozbycie sie/zmniejszenie cellulitu - Wasze rady

Polecane posty

Gość Bo ja jade na wakacje

Heh w lipcu jedziemy na urlop z chlopakiem niestety siedzacy tryb zycia a takze spora ilosc fast foodow i plastry hormonalne sprawily,mimo moich niespelna 23 lat przeogromny cellulit na pupie udach nawet na wewnetrzej stronie az po kolana...wyglada to strasznie bardzo chce sie choc troche tego pozbyc...licze na Was dziewczynki ze pomozecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwazy w gumieńcu
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynazdeterminacją
Hej! Ja pozbyłam się cellulitu... PRZYPADKIEM! Serio.... Od dwóch miesięcy chodzę na jogę - 2, czasem 3 razy w tygodniu (hatha joga, daje na niej z siebie wszystko) Od ponad miesiąca jestem też pod opieką dietetyczki i stosuję się do jej rad żywieniowych - w skrócie - 5 malych posiłkow dziennie, rozplanowanych rownomiernie. Ostatni posilek 2-3 godziny przez snem NIEZALEŻNIE od godziny o której sie kladziemy. Minimum 2 l. wodzy dziennie, zero bielgo pieczywa i makaronu - tylko razowe i z pelnego ziarna. Wybierać produkty raczej chude (ale mleko koniecznie 1,5 %), z niska zawartością cukru. W dni kiedy nie chodzę na jogę ćwiczę z thedailyhiit.com (dawniej bodyrock.tv, dobre jest też zuzkalight.com) - z rozgrzewką zajmuje to ok. 20 minut. Wszystko to było wymierzone w wagę - ktora systematycznei spada, ale pare dni temu zauwazylam, ze moj cvellulit zmneijszyl się o jakieś 70%!!!! OGROMNA róznica - naprawdę bylo nieciekawie, a jest już nieźle. Przy tym nie uzywalam zadnych kremow, bo mam kruche naczynka i nie moge stosować nic z "tadycyjnych" srodków na cellulit. Polecam moją metodę - wymaga trochę wysilku i pomyslunku, bo np. rano trzeba rozplanowac posiłki i zabrać ze sobą, ale po pewnym czasie dochodzi się do wprawy i nie zajmuje to wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×