Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawie łysa mama

...........karmię piersią, co na wypadające włosy?........

Polecane posty

Gość Prawie łysa mama

Wypadają mi garściami, łykanie witamin dla kobiet w ciąży nie pomaga. Czy mogę coś zażywać konkretnie na włosy przy karmieniu piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceuta45789656
Polecam Merz Special - cena odpycha ale naprawde dobry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie łysa mama
Czy on jest bezpieczny przy karmieniu? A co z Vitapilem? Brała któraś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annikka123
Ja polecam Ci coś do stosowania bezpośrednio na włosy. Maska VAX z dodatkiem naturalnej henny. Nie wiem jaki masz kolor włosów ale jest też do blondu (chociaż ona absolutnie nie zmienia koloru jednak ze względu na dodatek henny należy stosować ją zgodnie z przeznaczeniem). Tak więc po umyciu włosów nakłdasz tę maskę na włosy i zawijasz włosy ciepłym ręcznikiem. Chodzisz tak ok 30 min. Mi bardzo pomogło. Myślę, że tylko temu produktowi nie wyłysiałam całkowicie :) Pocieszę Cię, że po kilku tygodniach od odstawienia maluszka od piersi włosy odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela850
A ile jestes po porodzie? Wlosy po porodzie wypadaja garsciami przez ok 3 miesiace. I to moze nastapic zaraz po porodzie albo na 3 miesiace po porodzie. I z tym raczej nic nie zrobisz. To jest wynikiem zmian hormonlanych. Mi tez wypadaly i balam sie myc i czesac wlosy ale potem przeszlo i wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie łysa mama
Włosy wypadają mi od jakiś 2 miesięcy, urodziłam w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvn8itctmvf
wypadały mi przez miesiąc od 4m po porodzie. Jedz dużo kasz zawsze naturalne witaminy sa lepsze od syntetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela850
Wiec to by sie zgadzalo. Na 3 miesiace po porodzie zaczely ci wypadac, i zostal ci jeszcze miesiac. Wiem ze jest to przerazajace, ale zadne specyfiki tego problemu nie zlikwiduja. Dla pewnosci mozesz isc do lekarza, zeby ci dokladne badanie krwi zribil: takie na witaminy i zwiazki mineralne- jak tam wszystko jest OK to dodatkowe witaminy sa zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z miesiąc;-) potem przestaną. też myślałam że łysa zostanę ale już odrastają. Z tych do łykania to farmaceuta nic nie zalecał przy karmieniu ewentualnie właśnie jakieś maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Zabierz się za naturalne preparaty roślinne a do tego wcinaj pestki z dyni. Mogłabyś też pić olej lniany a na głowę robić babcinym sposobem maseczkę na głowę (cebula , żółtko jaja , oliwa z oliwek) potrzymać ją pół godziny na głowie (wetrzeć w skórę głowy) a potem dokładnie dwa razy zmyć (szamponem z pokrzywy). Nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków i szamponów z dodatkiem balsamu który zatyka skórę głowy , stosuj czyste klarowne szampony. Co ma dać dobry skutek jest bardziej wymagające ale myślę że się bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×