Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulkan_testosteronu

BABY MAJA JUZ ZRYTE BERETY. DLACZEGO TAK NIENAWIDZICIE DZIECI???

Polecane posty

Pelno tu tematow i wypowiadajacych sie ludzi, ktorzy przyznaja, ze nienawidza dzieci, albo ludzi, którzy maja dzieci. Normalnie juz wam mózgi wypralo, nie chcesz miec dzieci to nie miej, ale zeby taka zaraz nienawiscia palac. Wyluzujcie sie troche. Kazdy z was byl przeciez takim 'bachorem, który robil smierdzace kupy, ssal cycka matki, czasem wrzeszczal w miejscu publicznym', ale tegfo juz nie pamietacie , z tego sie wyrasta, dojrzewa, z kazdego niemowlaka moze wyrosnac wartosciowa osoba, niezwykla, kazda inna, z innym charakterem, innymi zdolnosciami i talentami. A poza tym jeszcze nie jest powiedziane, czy na stare lata nie bedziecie jak dzieci srac w pieluchy, wiec troche wyrozumialosci dla tych malych grzdyli, które wam przeciez nic zlego nie zrobily. Dziekuje. Napisalem, bo mnie juz wkurwiaja te wszystkie tematy, gdzie najezdza sie na rodziny z dziecmi, albo same dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkkkkkkkkkkk
nie stac ich na dzieci to sapia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak co roku oczywiście
ja nie lubie dzieci, sama nie planuje, ale jak ktos ma to nie mam nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwyczajnie nie przebywam w towarzystwie dzieci, bo mnie drażnią. Nie chce mieć i nigdy nie chciałam. Mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak co roku oczywiście
mozna nie chciec,ale na kafe niektórzy maja chyba alergie na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×