Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

asiazalamana

alimenty

Polecane posty

Go艣膰 pierzpampersy
Cenzura wr贸ci艂a? Towarzyszko?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierzpampersy
Czy偶by chcia艂a czerpa膰 korzy艣ci materialne (bra膰 pieni膮dze!) za sam膮 przynale偶no艣膰 do okre艣lonej p艂ci? Bra膰 pieni膮dze za sam fakt bycia kobiet膮 i matk膮??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierzpampersy
Adminka ->ty to masz jaki艣 system kasowania post贸w? Czy tak kasujesz jak ci zg艂aszaj膮? Bo dyskusja na tym forum, a szczeg贸lnie w tym pro艣ciutkim w膮tku traci sens.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tajemniak
wezcie sie od niej odp .... Co zrobila wam . Wy faceci wsciejkli jestescie bo wam zony dojebaly alimentow ohuja i znalazly se facetow nowych i sa szczesliwe a wy jestescie sami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierzpampersy
Ale od kogo si臋 odp...? Od tej co kasuje posty? Nawet s艂owa nie napisa艂a. Chyba 偶e to ty!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZZZ Zniecierpliwiony
""""" pierzpampersy Czy偶by chcia艂a czerpa膰 korzy艣ci materialne (bra膰 pieni膮dze!) za sam膮 przynale偶no艣膰 do okre艣lonej p艂ci? Bra膰 pieni膮dze za sam fakt bycia kobiet膮 i matk膮??""""pierzpampersy Czy偶by chcia艂a czerpa膰 korzy艣ci materialne (bra膰 pieni膮dze!) za sam膮 przynale偶no艣膰 do okre艣lonej p艂ci? Bra膰 pieni膮dze za sam fakt bycia kobiet膮 i matk膮"""" Zapewne tak. To matka z faktu rodzenia i dokument贸w. Oraz przyzwolenia systemu s膮dowego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZZZ Zniecierpliwiony
""""" pierzpampersy Adminka ->ty to masz jaki艣 system kasowania post贸w? Czy tak kasujesz jak ci zg艂aszaj膮? Bo dyskusja na tym forum, a szczeg贸lnie w tym pro艣ciutkim w膮tku traci sens.""""" Chyba kasuje posty tak jak je zg艂aszaj膮. Ja tu 偶adnego systemu nie dostrzegam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierzpampersy
My艣lisz 偶e adminka to przyg艂up, albo automat lub rzadko u偶ywana kobieta? To mo偶liwe. Bardzo mo偶liwe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZZZ Zniecierpliwiony
""""" powiedzcie mi czemu oni tak robia moj juz w tym miesiacu zostawi mnie bez srodkow do zycia ja na mleko nawet nie mam a co mowic pampersy . Juz chce z tym skonczyc"""" To we藕 si臋 do roboty. I u偶ywaj waty albo szmaty a nie podpasek. Ciekawe za co kupuje podpaski jak nie zarabia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZZZ Zniecierpliwiony
pierzpampersy My艣lisz 偶e adminka to przyg艂up, albo automat lub rzadko u偶ywana kobieta? To mo偶liwe. Bardzo mo偶liwe.""""" Nie zrozumia艂e jest dla mnie kasowanie wpis贸w. .Mo偶e lepiej zlikwidowa膰 forum? Bo w kasowaniu wpis贸w ja nie dostrzegam 偶adnej logiki. Ciekawe ,kto jest adminem? Nie zdziwi艂bym si臋 jakby to by艂a kobieta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zniecierpka
przyg艂upi zniecierpku!! obowiazek utrzymania dzieci maj膮 rodzice. utrzymanie to r贸wniez opieka,wychowanie,piel臋gnowanie- nazywa sie to wk艂ad w艂asny.Autorka -matka spe艂nia sw贸j obowiazek wobec dzieci natomiast ojciec nie dlatego te偶 autorka musi wystapic do sadu o zmuszenie takiego ojca do 艂ozenia na dzieci okreslonej kwoty pieni臋dzy.W taki spos贸b ona i jej dzieci beda mia艂y pieniadze na utrzymanie-czy to sie tobie podoba czy nie. Jak widze ty stale przesiadujesz na babskim forum. Niczego nowego nie wnosisz a jedynie stale krytykujesz. Swoim siedzeniem tu na tym forum niczego nie zmienisz. Tak by艂o,jest i tak bedzie. I juz sie nie produkuj cioto-zabierz si臋 za prace bys m贸g艂 偶yc za swoje a nie za cudze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierz pampersy
do zniecierpka -> a ty ju偶 wypra艂a艣 swoje pampersy? Bo 艂azisz za zniecierpkiem jako艣 tak okrakiem. Jak jaki艣 osraniec niedoprany.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bardzo mi przykro ze pan zniecierpliwiooy lubi bawic sie na ludzkich uczucie. Widac ze mamusia go wyhowala go na chama

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierz pampersy
A ja sobie my艣le 偶e lepiej by膰 wychowanym. Cho膰by i na chama. Ni偶 wyhodowanym. Jak krowa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do pierz pampersy
Do zniecierpka wszystkie piszemy "do zniecierpka" i jest nas wiele-ja te偶 :) A ty nie widzisz r贸znicy miedzy wychowaniem na dobrego cz艂owieka a wychowaniem na chama ? P艂ytki jeste艣 jak talerz i pusty jak chi艅ska misa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bardzo smieszny jestes . Pewnie walisz konia jak czytasz na forum dla kobiet a moze czytasz jak rozprawiczyc sie ale nie masz z kim proponuje suke ups psa szkoda na ciebie wsadz go lepiej w plot .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zniecierpka
prosz臋 zmie艅 forum bo tego si臋 ju偶 czyta膰 nie da.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
panie zniecierpku czy tam jak znajdz se forum dla gejow i tam napewno bedyie temat o takim debilu jak ty . KOBIETY TU RZADZA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZZZ Zniecierpliwiony
[zg艂o艣 do usuni臋cia] asiazalamana bardzo mi przykro ze pan zniecierpliwiooy lubi bawic sie na ludzkich uczucie. Widac ze mamusia go wyhowala go na chama """"" Koleina wypowied藕 pozbawiona sensu i logiki. Pomijam ju偶 nawet b艂臋dy w pisowni. W ortografii. Klepanie dla samego klepania. Napisz co chcesz przeczyta膰. To mo偶e to napisz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 barnej
a 偶e tak zapytam - po jak膮 choler臋 robi艂a艣 sobie 3 dzieciak贸w je艣li nie masz 艣rodk贸w do 偶ycia a w dodatku mia艂a艣 kijowego m臋偶膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jakie to por膮bane
Tutaj nie chodzi o wyzysk na by艂ym-odno艣nie kwoty aliment贸w,ale jesli ten "tatu艣" niby zarabia najni偶sz膮 a bierze prywantego prawnika, wozi si臋 autem, czy mieszka z matk膮, to normalne ,偶e powinien p艂aci膰 rozs膮dn膮 kwot臋 a nie walczy膰 o ka偶dy gorsz na swoje dziecko!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierz pampersy
Tu nie chodzi o grosz na dziecko. Ta baba nie nie ma za co 偶y膰. I nie 艂o偶y ani grosza na swoje dzieci. Mo偶e powinny zosta膰 z ojcem? Albo i艣膰 do adopcji?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jakie to por膮bane
skoro matka zajmuje sie dzeci cala dobe,to jak ma zarobic na dzeci? to ojciec powinien 艂ozyc. jesli dzeci mialyby byc z tata, to musialby zrezygnowac z pracy,albo zalatwic opikunke co sie nie kalkuluje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZZZ Zniecierpliwiony
"""""""" do zniecierpka przyg艂upi zniecierpku!! obowiazek utrzymania dzieci maj膮 rodzice. utrzymanie to r贸wniez opieka,wychowanie,piel臋gnowanie- nazywa sie to wk艂ad w艂asny.Autorka -matka spe艂nia sw贸j obowiazek wobec dzieci natomiast ojciec nie dlatego te偶 autorka musi wystapic do sadu o zmuszenie takiego ojca do 艂ozenia na dzieci okreslonej kwoty pieni臋dzy.W taki spos贸b ona i jej dzieci beda mia艂y pieniadze na utrzymanie-czy to sie tobie podoba czy nie. Jak widze ty stale przesiadujesz na babskim forum. Niczego nowego nie wnosisz a jedynie stale krytykujesz. Swoim siedzeniem tu na tym forum niczego nie zmienisz. Tak by艂o,jest i tak bedzie. I juz sie nie produkuj cioto-zabierz si臋 za prace bys m贸g艂 偶yc za swoje a nie za cudze""""" Ta pani zapewne w taki sam spos贸b wyra偶a艂a swoje emocje w ma艂偶e艅stwie.Teraz jest zdziwiona ,偶e jest sama. Pewnie nawet nie wie jak jej m膮偶 ma na imi臋. Pomijam b艂臋dy w pisowni.Ale czy pomin膮膰 je mo偶na? Je偶eli kto艣 co艣 pisze do kogo艣 to chyba chce by膰 zrozumiany. Je偶eli za艣 pisze w spos贸b nie zrozumiany, to po co w og贸le pisze? A nie jeden ojciec zapewne chcia艂by opiekowa膰 si臋,wychowywa膰\ i by wychowa艂 \,piel臋gnowa膰 I nie wylicza艂by by dziecku ka偶dej kromki chleba. A tu panie pisz膮 o """""" rodzice. utrzymanie to r贸wniez opieka,wychowanie,piel臋gnowanie- nazywa sie to wk艂ad w艂asny.Autorka -matka spe艂nia sw贸j obowiazek wobec dzieci """""" Zapewne dziecko kiedy艣 to us艂yszy i podzi臋kuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierz pampersy
"co sie nie kalkuluje" Takiej babie sie dziecko nie kalkuluje. A ojcu si臋 musi kalkulowa膰? Ma p艂aci膰 za co? Za to czego nie ma?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierz pampersy
Nikt nie jest w twojej sytuacji. Chcesz pisa膰 sama ze sob膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pierz pampersy
Sama to sobie mo偶esz pogada膰 do sedesu. A na forum nie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×