Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilly1234

Sztuczna biżuteria

Polecane posty

Gość gość
Ja sztucznej nie używam bo niestety dostaję alergię na skórze. Ostatnio odkryłam biżuterie która ładnie się prezentuje i jest wykonana z prawdziwego tytanu, co prawda nie jest tania, ale warto mieć taki drobiazg w swojej garderobie. https://www.facebook.com/VASTONIcom/?ref=aymt_homepage_panel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wykonan z biżuteria jest bardzo ładna. Tak naprawdę to nikt nie nosi teraz tej prawdziwej. Można ją zmieniać, dostosowywać do stroju. Jest to w moim odczuciu znacznie lepsze rozwiązanie. Jest tylko jeden warunek: musi ona być ładna a nie zalatywać tandetą i szmirą. Popatrzcie na ofertę firmy Kiara. Mnie bardzo się podobają ich produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Nie mówimy przecież o ciężkiej tandetnej biżuterii, ale takiej fajnej. Jakiś czas temu szukałam biżuterii na wesele i znalazłam sklep internetowy Kiara i naprawdę serdecznie go polecam. Na pewno nie będziecie zawiedzione. I co? Czy któraś z Was uzna tą biżuterię za kiczowatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jaka to jest biżuteria i także od okazji. Nie zawsze sztuczna biżuteria będzie na miejscu, ale na okazję: wesela, bale, przyjęcia jest fajnym i ciekawym uzupełnieniem stroju. Polecam sklep Kiara. Rzeczy tam sprzedawane są ładne i efektowne. Przyczynia się do tego ciekawe wzornictwo oraz jakość wykonania biżuterii. Polecam kupić u nich jakąś rzecz. Na pewno nie będziecie rozczarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sztuczna biżuteria o ile jest ładnie wykonana wygląda bardzo dobrze i może ozdobic nie jedna kreację. Ja osobiście na każde okazje kupuje biżuterię w sklepie www.kiara.pl Mają dobre ceny i bogate wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sobie nie kupila sztucznej bizuterii, normalna oryginalna z jubilea pl ze srebrna jest też tania a wyglada o niebo lepiej, sztuczna wyglada dziecinnie, a prawdziwa bardziej elegancko. Z tego sklepu sobie kupilam ostatnio kolczyki, srebro próby 925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie że akurat naszyjnik najlepiej prezentuje się jak jest srebrny a nie złoty. Bardzo podoba mi sie bizuteria srebrna, dla siebie i dla mamy kupuje na topsilver pl maja bardzo duzo wzorów, bizuteria 100% oryginalna, srebro póby 925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny znalazłam świetny sklep z biżuterią https:/www.she24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny znalazłam świetny sklep z biżuterią https://www.she24.pl mają biżuterie pozłacaną z kamieni naturalnych i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoanna432
Ja szczerze polecam sklep z bransoletkami www.lilu-sklep.pl dziewczyna robi własnoręcznie eleganckie i modne bransoletki charms zero kiczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezra Pro Arte
Wielbisz się w antykach oraz biżuterii dawnej? Otworzyłem kanał na YT, strone na Facebooku, Instagramie i Twiterze poświęcone właśnie tej tematyce. Chcesz zobaczyć coś ciekawego to proszę odwiedź mnie :) Facebook: www.facebook.com/EzraProArteGaleria/ Instagram: www.instagram.com/ezra_pro_arte/ Twitter: www.twitter.com/Ezra_Pro_Arte?lang=pl YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCk-RrNkTBxbuptWWsmy0xUw Kanały są dedykowane do wszystkich, każdy znajdzie coś dla siebie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie biżuterii ładnej, niedrogiej i oryginalnej, to sprawdźcie sobie ten sklep - nadodatek.com.pl - robiłam tam już zakupy dwa razy i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona marzyła o biżuterii Tiffanego i znalazłem dla niej ładną bransoletkę w sklepie na www.dobre-repliki.pl . Nie jest to co prawda oryginał, ale zaryzykowałem, kupiłem i jest w porządku. Żona jest święcie przekonana, że to oryginał. W sumie nie wiem czy jest sens ją uświadamiać, skoro nie widzi różnicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kiepski pomysł. Uważam że musisz znaleźć porządny sklep z biżuterią jak na przykład https://wkruk.pl/bizuteria :) wtedy masz pewność że to dobra jakość, nie pouczula cię i nie zacznie brązowieć za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No błagam, jakie lilu - przecież to masówka słabej jakości, nawet jeśli robiona w Polsce. Kruki i Aparty to też nie to samo co kiedyś. Jeśli lubisz klasykę na najwyższym poziomie lepiej poszukać autorskiej biżuterii, mamy kilku zdolnych młodych jubilerów np Ci z www.kohha.com - jakość naprawdę super, cena w porównaniu do sieciówek bardzo atrakcyjna bo to nie tombak tylko srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mówimy o klasyce o najwyższej jakości to jak dla mnie taką jakość przedstawia tylko biżuteria z perłami oferowana przez sklep https://gemlord.pl/ Jeszcze do niedawna mogłam obojętnie przejść koło tych szlachetnych kamieni, ale przy takiej kolekcji, którą zobaczyłam w tym sklepie nie mogę tego zrobić. Podziwiam je na ekranie komputera i dech mi zapiera, a co by było gdybym zobaczyła osobiście? Przecież one skrzą przepięknym blaskiem już na ekranie chociaż przekaz jest tylko ze zdjęć. Czy tak wyglądają prawdziwe, najprawdziwsze perły? Tak, tak wyglądają prawdziwe, najprawdziwsze perły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uwielbiam srebrną biżuterię i taką też przeważnie noszę, ale od sztucznej też nie stronię. Sztuczna pasuje przecież do wiosennych ,letnich, kolorowych , zwiewnych rzeczy. Kupuję też biżuterię ze sztucznego "złota", które ze złotem ma wspólną tylko nazwę,ale to dlatego, że na prawdziwe mnie po prostu nie stać. Kupuję takie ze stali chirurgicznej, ale nie wiem, jak ta firma się nazywa, ale bardzo ładnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste w wiadomości email. http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią, że sztuczna, ręcznie robiona, stylowa, świetnie wykonana biżuteria to piękny i doskonały dodatek do kobiecego stroju. Zapewniam, potrafi dodać kobiecie szyku i elegancji. Ja osobiście polecam wyroby firmy Crystal Lady Art. Crystalladyart. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze ocenianą biżuterią jest ta, którą wykonuje firma Crystal Lady Art. Crystalladyart.pl. Sprawdźcie i podzielcie się swoimi uwagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herkot

 Według mnie najlepsza jest biżuteria wysokiej jakości taka jaką znajdziesz w sklepie Soufeel Z cała pewnością warto unikać jakichś tanich bransoletek, kolczyków, itd. z różnych bazarów - to dobre dla dzieci, ale dojrzałe kobiety powinny inwestować w biżuterię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×