Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana bezrobotna

Wysyłacie CV mailowo czy zawozicie osobiście????????????????

Polecane posty

Gość załamana bezrobotna
dziękuję wam bardzo frani o NN008, miło przeczytać kilka ciepłych slów od zupełnie obcych ludzi ❤️ SAPIENTI SAT - a czy ja napisałam, żę Ty to napisałeś?:P napisałam tylko, że nie wierzę w pracę niewichodząc z domu, przez internet i telefon, nie napisałam, żę Ty to uskuteczniasz, szczerze to nawet nie mam pojęcia o co w Twoim biznesie chodzi, ale chyba z tego co pamiętam pisałeś coś o telefonowaniu za darmo i zarabianiu na tym? więc cześciowo nawiązałam do tego w swojej wypowiedzi o zarabianu przez telefon, a jeśli to nie Ty pisałeś albo źle Cię zrozumiałam to sorry, musisz mi wybaczyć, ciągle jestem w szoku po stracie pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana bezrobotna
dziękuję wam bardzo frani o NN008, miło przeczytać kilka ciepłych slów od zupełnie obcych ludzi ❤️ SAPIENTI SAT - a czy ja napisałam, że Ty to napisałeś?:P napisałam tylko, że nie wierzę w pracę niewichodząc z domu, przez internet i telefon, nie napisałam, żę Ty to uskuteczniasz, szczerze to nawet nie mam pojęcia o co w Twoim biznesie chodzi, ale chyba z tego co pamiętam pisałeś coś o telefonowaniu za darmo i zarabianiu na tym? więc cześciowo nawiązałam do tego w swojej wypowiedzi o zarabianu przez telefon, a jeśli to nie Ty pisałeś albo źle Cię zrozumiałam to sorry, musisz mi wybaczyć, ciągle jestem w szoku po stracie pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Bardzo się ciesze że choć troche podniosłem cię na duchu ,jeszcze tylko uśmiech i wiara w ludzi (pamiętaj o pujściu do banku to świetna rada ) Ja choć często widzę smutek staram się uśmiechać i cieszyć kazdym dniem Tez spłacam kredyt wzięty na prawnika (sprawy majątkowe i mogliśmy stracić dorobek 30-lat pracy) co by nie pisać jest ciężko a dla mnie najgorsza jest samotność gdy ż żoną się mijamy bo też pracuje w zmianach w sł.zdrowia ( u niej ludzie przychodzą na ten świat a u mnie są ci co odeszli) Jeszcze raz sukcesu z pracą i uśmiechu -jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne słówka i poklepywanie po ramieniu jest OK, ale - czy nie lepiej byłoby pomóc praktycznie? Dać narzędzie do zarabiania? Pokazać, nauczyć jak się zarabia we współczesnym świecie? Czy tutaj przychodzą tylko po te poklepywania po plecach? Nikt tak naprawdę nie chce się wydostać z bagna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Zgadzam się Sapienti--jest wiele sposoów na zarobek lecz nie zawsze odrazu trafi się ta najlebsza praca (lubiana i dobrze płatna)Ja robie coś czego nielubie i dlatego cały czas szukam innej Pozatym dorabiam w karawanie ,często statystuje w filmach i reklamach W TV byłem kilka razy jako strażak i w cywilu z moimi psami i w gazetach jako wędkarz lub z kimś znanym -na wszystkim jest kasa ale trzeba wysyłać CV ze zdjęciami i mieć jeszcze szczęście i znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkussss
sapienti sat x podejrzewam jakim typem czlowieka jestes, szemrany czlowiek sukcesu :D, w tym co piszesz nie ma zadnej substancji, zadnych konkretow, jestes zwyklym oszustam, nawet nie umiesz prosto i jasno wyjasnic czym zajmujesz sie w zyciu,bo nic konkretnego pozytecznego nie robisz. a te twoje "pomaganie"...to wiesz. Juz sama twoja stopka odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ent
Właściwie dostarczenie osobiście CV to to samo co wysłanie mailem. Różnicy nie robi, tak czy siak może się zapodziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ent
Właściwie dostarczenie osobiście CV to to samo co wysłanie mailem. Różnicy nie robi, tak czy siak może się zapodziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAPIENTI SAT....czy Ty naprawdę stosujesz się do maksymy zawartej w Twoim nicku???? Jeśli tak to po kiego jesteś tak wylewny? Po drugie : widocznie nie jesteś taki myślący skoro dwa słowa Ci nie wystarczą, ba nawet 5,10 czy 100. Ty cały czas tu jesteś i dajesz swoje ,,mądre,, rady. Wiele osób pisało, że nie chce Twoich rad i co? Jak grochem o ścianę. ,,htr paradygmaty MYŚLOWE! Cóż za cudowna konstrukcja Brzmi jak FAKT AUTENTYCZNY ,, Słuszna uwaga - nadgorliwość gorsza od faszyzmu a w tym wypadku zaprzeczenie sensu zawartego w nicku. Coś nie do końca jest w porządku z Twoją inteligencją a błyskotliwością też nie grzeszysz. Wyuczenie kilku regułek tudzież przemów amway-owskich nie zrobi z Ciebie człeka rozumnego. Udzielając się tylko się pogrążasz. Może czas zmienić Nick?? I jeszcze jedno... ,,Fajne słówka i poklepywanie po ramieniu jest OK, ale - czy nie lepiej byłoby pomóc praktycznie? Dać narzędzie do zarabiania? Pokazać, nauczyć jak się zarabia we współczesnym świecie?,, Pomoc polega na tym aby zrobić coś dla kogoś bez zapłaty, uzyskania korzyści, z czysto etycznych pobudek. Czy tak chcesz pomóc? Podejrzewam, że zrozumienie tego słowa też sprawia Ci trudność i myślałeś, że naciąganie w celu wzbogacenia i nicnierobienia to też pomoc. Więc ja Cię uświadamiam, to nie jest pomoc tylko żerowanie na naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podejrzewam jakim typem czlowieka jestes, szemrany czlowiek sukcesu" A to ciekawe!!! Czyli, wg ciebie, jak ktoś zarabia i się nie utyra na śmierć - jest oszustem i szemranym człowiekiem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podejrzewam jakim typem czlowieka jestes, szemrany czlowiek sukcesu" A to ciekawe!!! Czyli, wg ciebie, jak ktoś zarabia i się nie utyra na śmierć - jest oszustem i szemranym człowiekiem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
smutek i żal ==co chwila pretensje awatury i kłutnie -dlatego że każdy ma jakieś problemy Szkoda czasu -czy każdy musi doznać jakiegoś szoku, wstrząsu żeby zobaczył jak życie szybko mija Dziś jesteśmi a jutro może nas nie być -może warto zostawić po sobie choć dobre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet nie umiesz prosto i jasno wyjasnic czym zajmujesz sie w zyciu,bo nic konkretnego pozytecznego nie robisz. a te twoje "pomaganie"...to wiesz." A skąd niby to wszystko wiesz? Czy wysiliłaś sie choćby na to żeby zapytać mnie, czym się zajmuję? ... Jakoś nie widzę tutaj takiego postu! Ciekawe, prawda?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
smutek i żal ==co chwila pretensje awatury i kłutnie -dlatego że każdy ma jakieś problemy Szkoda czasu -czy każdy musi doznać jakiegoś szoku, wstrząsu żeby zobaczył jak życie szybko mija Dziś jesteśmi a jutro może nas nie być -może warto zostawić po sobie choć dobre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet nie umiesz prosto i jasno wyjasnic czym zajmujesz sie w zyciu,bo nic konkretnego pozytecznego nie robisz. a te twoje "pomaganie"...to wiesz." A skąd niby to wszystko wiesz? Czy wysiliłaś sie choćby na to żeby zapytać mnie, czym się zajmuję? ... Jakoś nie widzę tutaj takiego postu! Ciekawe, prawda?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet nie umiesz prosto i jasno wyjasnic czym zajmujesz sie w zyciu,bo nic konkretnego pozytecznego nie robisz. a te twoje "pomaganie"...to wiesz." A skąd niby to wszystko wiesz? Czy wysiliłaś sie choćby na to żeby zapytać mnie, czym się zajmuję? ... Jakoś nie widzę tutaj takiego postu! Ciekawe, prawda?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Juz sama twoja stopka odrzuca." Czyli, gdyby tam było napisane, że Skoda będzie za 1 000 000 zł, to zaraz ustawiłaby się kolejka zainteresowanych??? hahahahahahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do frani. Po pierwsze. Wiesz jaka jest podstawowa różnica między tobą i mną? Ty ładnie wywiasz słówkami za którymi nic nie idzie, a ja potrafię wziąć człowieka za rękę i zaprowadzić tam, gdzie on może pozbyć się problemów finansowych i zacznie żyć godnie i dostatnio. Po drugie. "Wyuczenie kilku regułek tudzież przemów amway-owskich nie zrobi z Ciebie człeka rozumnego. " Pokaż gdzie napisałem wyuczone regułki i przemowy amwejowskie? Ze wszkazaniem źródła po proszę! Zabastra nie jeste, więc, uszczególnię - podaj materiały Amway, po których niby powtarzam regułki i przemówienia. Po trzecie. "Pomoc polega na tym aby zrobić coś dla kogoś bez zapłaty, uzyskania korzyści, z czysto etycznych pobudek. " A gdzie niby napisałem, że pobieram płatę taką czy taką, za to czy tamto??? Dlaczego wmawiasz mi słowa i czyny, których niema i nie było??? Po czwarte. "myślałeś, że naciąganie w celu wzbogacenia i nicnierobienia to też pomoc." Na czym niby ma według ciebie polegać moje rzekome naciąganie? Proszę wskazać konkretnie!!! Znowu wmawiasz niestworzone rzeczy??? :-D "Więc ja Cię uświadamiam, to nie jest pomoc tylko żerowanie na naiwnych. " A siedzenie na szyi męża (czy kto tam ciebie utrzymuje!) nie jest żerowaniem? A więc, w cudzym oku widzi się drobinkę, a we własnym inawet belki się nie zauważa, co??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satiiiq
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej. Nie będę analizować Twoich wywodów. Zadam pytanie. Czym się zajmujesz i jak możesz pomóc właścicielce tematu.? Prosto i rzeczowo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Zadam pytanie. Czym się zajmujesz i jak możesz pomóc właścicielce tematu.?' Miałem rację - zabystra nie jesteś. Pisałem już to. Ale specjalnie dla ciebie powtórzę. Mogę pokazać autorce tematu sposób zarabiania naprawdę godnych pieniędzy bez konieczniści chodzenia do pracy. Mogę też nauczyć jak działać w tym najbardziej skutecznie i przy tym komfortowo zarówno dla siebie jak dla bliskich. Ponadto, ona nie będzie musiała ponieść żadnych kosztów, nawet na drukowanie i wysyłanie durnych nikomu nie potrzebnych CV czy co tam jeszcze się wysyła! Teraz powiedz ty, jak możesz jej pomóc poza poklepywanie po ramieniu i wypowiadania nic nie wartych słówek współczucia??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet nie umiesz prosto i jasno wyjasnic czym zajmujesz sie w zyciu,bo nic konkretnego pozytecznego nie robisz. a te twoje "pomaganie"...to wiesz." A skąd niby to wszystko wiesz? Czy wysiliłaś sie choćby na to żeby zapytać mnie, czym się zajmuję? ... Jakoś nie widzę tutaj takiego postu! Ciekawe, prawda?! Ja się wysiliłam i co otrzymałam: ,,Mogę pokazać autorce tematu sposób zarabiania naprawdę godnych pieniędzy bez konieczniści chodzenia do pracy. Mogę też nauczyć jak działać w tym najbardziej skutecznie i przy tym komfortowo zarówno dla siebie jak dla bliskich. Ponadto, ona nie będzie musiała ponieść żadnych kosztów, nawet na drukowanie i wysyłanie durnych nikomu nie potrzebnych CV czy co tam jeszcze się wysyła! Teraz powiedz ty, jak możesz jej pomóc poza poklepywanie po ramieniu i wypowiadania nic nie wartych słówek współczucia???,, Czyli NIC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Czy wysiliłaś sie choćby na to żeby zapytać mnie, czym się zajmuję? ... Jakoś nie widzę tutaj takiego postu! ,, Więc wysilam się ja: 1) czym się zajmujesz? ,,Mogę pokazać autorce tematu sposób zarabiania naprawdę godnych pieniędzy bez konieczniści chodzenia do pracy. Mogę też nauczyć jak działać,, 2)Skoro możesz to pokaż i naucz - czekamy na konkrety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,A co dla ciebie NIE NIC?,, NIC to NIC- czy to także muszę wyjaśniać. Nic to znaczy, że nic nie pokazałeś, nic nie pomogłeś ,nic nie zrobiłęś chociaż możesz. A ja mogę być jednocześnie w dwóch miejscach jednocześnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro możesz to pokaż i naucz - czekamy na konkrety" A umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałęm chyba, że jak interesuje to proszę zostawić kontakt żebyśmy osobiście porozmawiali. Ja mam pomóc i nauczyć nawet imienia nie znając? Nie wiem kto to jest? Co potrzebuje, ale konkretnie? Co potrafi i co umie? Mogę jeszcze kilkanaście takich pytan zadać!!! To ma być poważna pomoc czy pieprzenie kotka? :-D P.S. A kto to tacy co CZEKAJĄ? A może to ty o sobie w liczbie mnogiej??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja mogę być jednocześnie w dwóch miejscach jednocześnie" I jak to ma pomóc autorce w załatwieniu problemów finansowych? Ma ciebie w cyrku pokazywać? KOBIETA - KLON! Teleportacja na żywo!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kozak_
Sapienti Sat uprawia lanie wody i pustosłowie, swoisty łojotok słów z których nic nie wynika, on pisze żeby pisać, same ogólniki i puste frazesy oto cały Sapienti Sat - powinien dołączyć do polityków :D bo bredzi zupełnie tak jak Oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Do załamanej bezrobotnej -jeśli nie jesteś zniesmaczona tym wszystkim to prosze napisz ,czy coś sie zmienia w Twojej sytułaci ,czy masz jakieś nowe pomysły.Nawet jak znajdziesz prace to daj znać na forum Jak wiele osób trzymam kciuki za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×