Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laliqueeeeeeeeeeee

-13 kg do wiosny, dieta niełączenia, utyłam po hormonach!!!!

Polecane posty

Gość laliqueeeeeeeeeeee

Koniec. Dzisiaj przeszłam samą siebie. 68kg, kiedy całe życie ważyłam max 54kg. Przytyłam tak po odstawieniu tabletek yasminelle, które zrobiły ze mnie potwora (dopiero jak je odstawiłam, bo tak było wszystko ok) waga 14 kg do przodu, pryszcze gdzie się da, włosy tragedia. a poziom hormonow jak na zlosc w normie. Kiedy pojechałam na święta do domu, rodzina spojrzała na mnie i powiedzieli wszyscy zgodnie ze strasznie przytyłam. Więc na wielkanoc się zdziwią :) Aha, mam 31 lat, więc też już nie chudnę na zawołanie. Więc start - wymierzyłam się, nawet moje wymiary są przerażające. Zaczynam długoterminową walkę z moim tyciem po hormonach. Dodatkowo biorę saluran, który oczyszcza z toksyn, dokupię jeszcze coś co stabilizuje hormony, ziołowego. zrobiłam tabelkę, następne mierzenie i ważenie za tydzien i tak do konca stycznia i dłużej. Dzisiaj zaczynam od głodówki z sokiem marchewkowym i czerwoną herbatą. Od jutra dieta niełączenia ale nie co dusza zapragnie tylko również z ograniczeniem kcal. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×