Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znacie jakiegoś Borysa?

Czy Borys to w Polsce popularne imię?

Polecane posty

Mój synek ma na imię Borys , razem z mężem wybraliśmy to imię bo bardzo nam sie podobało i chyba robi sie co raz bardziej popularne,bynajmniej wśród naszych znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabco29
karolciaaa24!, Wasi znajomi tez tak dali na imię swojemu synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkafraszkakaszka
Mi się strasznie to imię podoba. Jak będę miała syna to tak mu dam. Jest piękne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burmistrz Londynu
Burmistrz Londynu ma na imię Borys, właśnie przed chwilą mówili o nim w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znacie....
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
Obserwuję u siebie w domu jednego Borysa lat 8. I absolutnie nie jest z gatunku psów. To mój synek. Wczesniej znałam tylko dwoch Borysów w naszym otoczeniu - lat 20 i 13. Obecnie pojawiło się ich więcej. O dziwo dopiero jak doczekaliśmy się naszego Boryska okazało się jak wiele psów ma tak na imię :-D Autentycznie wczesniej nie znałam żadnego. ale myślę, że to nie wpłynęloby na nasza decyzję. Ile jest psów o imieniu Misia, Tosia, Kuba, Czarek... Imię staje sie coraz popularniejsze i w sumie nie wiem czy to mnie cieszy, czy wręcz przeciwnie :-P I ABSOLUTNIE istnienie Szyca nie miało wpływu na nasz wybór! Gdyby tak było to nasz syn mialby na imię choćby Kaziu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljdhaskfjhsaoifa
Borys - imię ładne, ale niestety u mnie w rodzinie są dwa pieski o takim imieniu, więc dziecka tak nie nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie usg nie
ja znam Szyca, Jelcyna i rocznego synka znajomej ;) mialam psa Maksa, a to imie tez bylo swojego czasu popularne, a tak jak kilka osob juz pisalo-psa mozna nazwac i Basia czy Zdzisiek podoba mi sie imie Sergiusz, ale odpadlo bo maz by sie nie zgodzil, tez slyszalam ze 'ruskie', taaa... Lepsze 'amierykanskie' Dzesiki i Brajany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljdhaskfjhsaoifa
Ja też jestem zdania że lepsze "ruskie" Olga, Borys, Tatiana, Oksana itp niż jakieś Dżejmsy i Brajanki :D przynajmniej bliżej nam kulturowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
na Sergiusza w klasie syna mówią "Serek" :-S W zdrobnieniu Borysa to pomagał sam własciciel imienia. Kiedyś mówił na siebie Bobut a do teraz został Bubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie usg nie
wlasciwie do kazdego imienia mozna wymyslic jakies smieszne, czy dziwne zdrobnienie czy skojarzenie, nie tylko na Sergiusza, nawet na mojego syna sie znalazlo, a wydawalo mi sie ze ma 'normalne' imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam żadnego dziecka o tym imieniu, ale samo w sobie średnio mi sie podoba, choć oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
Z tych znanych jest Becker, Godunow i Pasternak. A jeszcze mi się przypomniało, że często wołam tez Borysław :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
"wg mnie usg nie" nie bierz tego do siebie. tak mi sie tylko skojarzyło z tym Serkiem, bo mnie się to imię tez podoba. A pamiętam jak się zdziwiłam gdy usłyszałam tą ksywkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie usg nie
wiem, wiem ;) po prostu tak mi sie od razu przypomnialo, ze chocby i moj maz probowal mnie odwiesc od jakiegos imienia przytaczajac skojarzenia jakies smieszne, glupie itp, teraz akurat nie pamietam zadnego, a w ten sposob to ciezko by bylo jakiekolwiek imie wymyslic :D moj syn ma w koncu na imie Bartek, ja sama uwazam, ze co sie komu podoba, jedynie wlasnie spolszczone anglojezyczne imiona mnie irytuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
jasne; można np. mówić: Borysek Tygrysek lub dostojniej Borysie Tygrysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrrrka
Jeśli to imię nie jest popularne, to ja mam wyjątkowe szczęście, bo znam ich aż 4 (3 chłopców i dorosłego faceta przed 40). Wszyscy w 100% są Polakami-ktoś tu napisał, że to imię dobre dla Rosjan-czy coś takiego- ale to imię wcale nie jest rosyjskie. Ale co najciekawsze-zauważyłam u wszystkich rodziców Borysów cechy wspólne :) no, może prócz rodziców pana przed 40-bo tych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
a jakie????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.adgdgkntja
Tez jestem ciekawa jakie sa te cechy wspolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrrrka
do borysowej mamy i .a.adgdgkntja - dajcie znać czy przeczytałyście (a .a.adgdgkntja też jest mamą Borysa? ) :) zauważyłam, że wszyscy rodzice Borysów (ci których znam), to osoby pewne siebie, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, tzn. nie mają kompleksów, znają własną wartość, nie przejmują się opiniami innych ludzi, a oprócz tego mają duże poczucie humoru i są to artystyczne dusze. Ciekawe czy borysowa mama też taka jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysowa mama
no tak do drugiej połowy to bym się przyznała :-) ale pewność siebie i brak kompleksów... tu już wątpię :-) a szczerze mówiąc to imię miałam już dawno upatrzone na szczęście mąż mnie w tym popierał ;-P ) i nadaliśmy je wbrew babciom dziadkom itd... a teraz po latach nikt już obiekcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgz
to coraz bardziej popularne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
znalam Borysa Jelcyna ale juz nie zyje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiiiii
Syn Weroniki Książkiewicz ma na imię Borys, ma kilka lat, syn Przemysława Bluszcza tez-jest nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×