Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wino dodaje urody :D

Wstawione kobiety w klubach

Polecane posty

Gość Wino dodaje urody :D

Jak często zdarza sie paniom wypić za dużo i pójść na całość w klubie? Czy pod tym względem bardziej śmiałe są te młodsze, czy wprost przeciwnie - np. mężatki ze stażem i niespełniającym do końca swoich obowiązków mężem? No i panowie - jak często trafialiście na takie? Pytam, jako że ostatnio usłyszałem historię o tym, jak kilku panów w jednym z klubów w Warszawie trafiło na wieczór panieński. Jeden z nich spodobał się tak bardzo jednej z uczestników, że wylądował na stole między paniami, a zainteresowana obsłużyła go oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak byłam młodsza to tak
robiłam jak miałam 18-19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmate trafil
w klubach tego smiecia pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody, zainteresowany
A ja ostatnio trafiłem na taką wstawioną meżatkę, było miło, macanki, całuski, ale w końcu uciekła. A niezła była, aż żal, że nie udało mi sie jej zaciągnąć do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugi raz więcej alkoholu
sama cię zaciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klacz z bobolinka
Młody, zainteresowany a gdzieś taką znalazł co? moze nie byles taki wspanialt ze spieprzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitasteronnn
kiedy pokazałem książkę serwisową swojego bentleya jedna mężatka zaproponowała, że mi wyliże karoserie aby pociągnąć mi pimpka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za
przyjemność walić ścierkę którą każdy może mieć? niech se wygląda jak chce, komuś ciągnęła w kiblu pół godziny tamu, a ja mam sie z nią lizać jak sie najaram? w życiu takiej bladzi nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie:)
ja nigdy nie pozwolilam sobie na cos takiego mozna potanczyc ewentualnie jakis calus ale nic wiecej nie upijam sie na imprezach bo wole kontrolowac to co robie ale jak sa panny ktore upijaja sie do nieprzytomnosci to takie zeczy sie dzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam lubię
Przynajmniej jest wesoło, panie są sprawne, a nie zachowują sie jak cnotki-niewydymki. A gdybym się zastanawiał, czy ona kiedyś komuś nie ciągnęła, tobym pewnie żadnej kobiety nie pocałował. Dobre macanko pijanej mężatki jest zawsze dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopp
Ja chętnie wybrałbym się do miejsca, gdzie można znaleźć takie starsze, naprute kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopp
Ja chętnie wybrałbym się do miejsca, gdzie można znaleźć takie starsze, naprute kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawię kielicha
Ja chętnie postawię jakiejś sympatycznej pani parę kielichów w klubie. Żeby tylko miała ładny dekolt i nie była niedotykalska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z mazowieckiego
nie chodze zwykle do klubow, a jak juz pojde to pije malutko, widze zreszta,ze dobrze robie,bo duzo tam zboczencow gotowych wykorzystac pijane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-tka coraz bliżej
Bo kobiety trzeba wykorzystywać. Niewykorzystywane źle się czują, mają niską samoocenę itd. Wykorzystywane kwitną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie z większym stażem małżeńskim rzadko zdarza mi się spotykać na imprezach, ale jeżeli już się coś takiego zdarzy, to są wstawione starsze Panie o są o niebo śmieszniejsze od tych młodszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna pracuje na takiej stronie: www.oncam.tv/pl/pp/superhero nie wiem co mam z tym zrobic. ona mysli ze ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopp
Starsze to złe słowo - dojrzalsze, a nie siksy, kóre dostały wczoraj dowód, albo studentki, które wyniosły się z domu i poczuły, jakby ktoś je ze smyczy spuścił. Chodzi np. o takie późnodwudziestoletnie i po 30-tce czy w okolicach 40-tki. Takie smakują najlepiej i wiedzą, czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te starsze Panie, które ja widziałem nie wyglądały na dojrzalsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
brahmin zapewniam cię,że dużo mężatek chodzi do klubów na tzw łapankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, ale ja nie mam takich doświadczeń, chociaż słyszałem, że w Krakowie są takie kluby, ale nigdy w żadnym nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ja byłem już i na 1 faceta przypadały 3 kobiety większośc mężatek tam gdzie mieszkam jest taki jeden klub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem chodze na takie impry grzie mężatki i nie tylko. Sam mam the ringa ale czasem taki spontan jest potrzebny. A czy świeżynki czy doświadczone to zależy od humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem chodze na takie impry grzie mężatki i nie tylko. Sam mam the ringa ale czasem taki spontan jest potrzebny. A czy świeżynki czy doświadczone to zależy od humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wy Panowie zachowujecie się w klubach? Czy z czystym sumieniem możecie powiedziec, że jesteście tacy szarmanccy, z klasą, kulturą? Czasami przyglądam się Wam własnie w tych klubach i jakoś coraz bardziej wpadam w zwątpienie, że tacy są jeszcze na świecie:) No ale ... ja już stara jestem i może źle widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×