Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiamsiee

czy konflikt serologiczny jest wskazaniem do cesarki?

Polecane posty

Gość strawberry:):)
jaka ty masz astme skoro nie bierzesz zadnych lekow? no wez juz nie szukaj sobie powodow do cc na sile! owszem,długoletnie leczenie astmy u pulmunologa byc moze skloniloby gina do wystawienia ci skierowania na cc ale wybacz, skoro sie nie leczysz to gdzie ty masz ta astme? zadyszka przy wejsciu na 6 pietro to nie astma tłuczku tylko brak kondycji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jak sie tak
boisz rodzić sn to po co zachodziłaś w ciąże? Kobiety mają jasne wskazania na cc i tak rodzą sn wiec chyba jestes nie poważna ! Jesteś durną małolatą wychodzi na to po tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiamsiee
chyba zrobię jak ktoś powiedział i urodzę w prywatnej klinice ;) dzięki, nie wpadłabym na to możecie mi jakąś polecić w południowej Polsce? najchętniej małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam astme,
na dzien dzisiejszy nie mam już potrzeby przyjmowania leków. Regularnie mam kontrole u lekarza i raz w roku spirometrie. Zdaniem strawberry astmy chyba już nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellina
zastanawiamsiee tey mialam taka sytuacje jak ty, ale to nie jeste powowdem do cc...ja mialam 3 cesarki, ale powod byl inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona do konfliktu dochodzi wtedy kiedy do krwi matki przedostaje się krew dziecka i organizm zaczyna wytwarzać przeciwciała, skoro badania miałaś OK to znaczy, że Twój organizm nie wytworzył przeciwciał anty Rh D pomimo tego, że dziecko miało odczynnik Rh D ojca. Konflikt jest kiedy zostaną wytworzone przeciwciała w organizmie matki. więcej http://www.bezpiecznaciaza.diag.pl/9-eksperci-radza/27-konflikt-serologiczny-a-bezpieczenstwo-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona do konfliktu dochodzi wtedy kiedy do krwi matki przedostaje się krew dziecka i organizm zaczyna wytwarzać przeciwciała, skoro badania miałaś OK to znaczy, że Twój organizm nie wytworzył przeciwciał anty Rh D pomimo tego, że dziecko miało odczynnik Rh D ojca. Konflikt jest kiedy zostaną wytworzone przeciwciała w organizmie matki. W pierwszej ciąży nawet jeśli wytworzą się przeciwciała czyli konflikt zaistnieje to nie występują objawy u dziecka czyli obrzęki itp. więcej http://www.bezpiecznaciaza.diag.pl/9-eksperci-radza/27-konflikt-serologiczny-a-bezpieczenstwo-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest konflikt!!!!
powiedz lekarzowi zleci badanie. Mam z moim M. też PRAWDOPODOBIEŃSTWO konfliktu, ale przy pierwszej ciąży paktycznie nie zachodzi, większe ryzyko jest przy drugiej-chociaż i tak małe, a większe przy 3... Konflikt wychodzi przy badaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest konflikt!!!!
powiedz lekarzowi zleci badanie. Mam z moim M. też PRAWDOPODOBIEŃSTWO konfliktu, ale przy pierwszej ciąży paktycznie nie zachodzi, większe ryzyko jest przy drugiej-chociaż i tak małe, a większe przy 3... Konflikt wychodzi przy badaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastanawiałam sie nad tym dlaczego dostałam zastrzyk po porodzie, ktory byl pierwszym. Pisalyscie ze zastrzyk dostaje sie przy drugim,stad te moje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest konflikt!!!!
powiedz lekarzowi zleci badanie. Mam z moim M. też PRAWDOPODOBIEŃSTWO konfliktu, ale przy pierwszej ciąży paktycznie nie zachodzi, większe ryzyko jest przy drugiej-chociaż i tak małe, a większe przy 3... Konflikt wychodzi przy badaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest konflikt!!!!
powiedz lekarzowi zleci badanie. Mam z moim M. też PRAWDOPODOBIEŃSTWO konfliktu, ale przy pierwszej ciąży paktycznie nie zachodzi, większe ryzyko jest przy drugiej-chociaż i tak małe, a większe przy 3... Konflikt wychodzi przy badaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest konflikt!!!!
sorry że kilka razy, ale mi błąd wyskakiwał. Ja słyszałam że po 1 się dostaje zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko a ja tam Cię rozumiem ;) Też nie chciałabym rodzic sn. Ja akurat mam wskazania, ale bez wskazań na dzień dzisiejszy jest b. łatwy sposób na zdobycie zaświadczenia. Mianowicie idziesz do psychiatry, mówisz, że panicznie się boisz porodu i on Ci wystawia zaświadczenie o tokofobii, które jest z miejsca skierowaniem na cc. Co najlepsze- żaden szpital nie ma prawa podważyć skierowania na cc od psychiatry ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfhjvg
Dnia 8.01.2013 o 19:45, boona napisał:

nie jest mozliwa na zadanie :O,

Jest możliwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×