Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

A założę jeszcze drugi temat, tym razem lesbijski.

Polecane posty

Doszłam do wniosku po nieudanym seksie i kilku odcinkach tego tv show, że jestem lesbijką i jestem zakochana w Ellen DeGeneres, która jest ideałem mężczyzny, będąc kobietą i chodząc wyłącznie w spodniach i na całą jej biżuterię składają się zegarki na nadgarstku, ma piękne oczy i fantastyczny uśmiech. No kurwa. Poważnie mówię, jestem zakochana i trochę mi teraz smutno, bo jestem zimną rybą i każde wznioślejsze uczucie mnie trochę osłabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś do usunięcia1
Kto Ci ostatnio grzebał w majtkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, żeby sprawdzić czy mam wreszcie ten okres. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś do usunięcia1
no to nędza, ale w sumie każda zdrowa kobieta to ma. Wtedy wyłączona z użytku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używać możesz głowy, zamiast główki, na lepsze ci to wyjdzie, a "użytek" wsadź sobie głęboko w du­pę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka iii
A co uczyniło ten seks nieudanym, jesli moge zapytac droga autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś do usunięcia1
Nie mam w tym żadnej praktyki. Ty może masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek z Janek
Droga Deko, od dłuższego już czasu śledzę twoje poczynania na kafeterii. W związku z tym faktem chciałbym się o coś zapytać. Nie wiedziałem, że uprawiałaś seks (ja jeszcze nie). Co takiego się stało, że był on nieudany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka z janek
no wlasnie - co sie stalo? jemu nie stanal? a moze ty sie zacisnelas zbyt mocno i nie dalo rady? mial za grubego? pamietaj ze jak sie najpierw popiesci to wszystko sie zmiesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka bez firanek
no wlasnie - co sie stalo? skad wzielas jakiegos paszczura do seksu? to byl pedofil? jemu nie stanal? a moze ty sie zacisnelas zbyt mocno i nie dalo rady?pamietaj ze jak sie najpierw popiedci to wszystko sie zmiesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha69
no wlasnie - co sie stalo? a moze pomylil dziurki i przerazliwie bolalo? jemu nie stanal? a moze ty sie zacisnelas zbyt mocno i nie dalo rady?pamietaj ze jak sie najpierw popiedci to wszystko sie zmiesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×