Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dwudziestkaa20

09.01.2013r. --> Najwyższa pora na zmiany.. Zapraszam młode osoby :)

Polecane posty

Gość Dwudziestkaa20

Witajcie :) Nowy rok się zaczął, mój niestety bez postanowień, ale i tak postanowiłam coś zmienić. Jestem już znudzona tym wszystkim, życiem, sobą tym jak wygląda mój dzień.. ;/ Siedzę w domu, oglądam przez pół dnia seriale, potem widuję się z facetem, i oglądam telewizje.. Żenada ? Jestem już tym zmęczona, i znudzona. Niezdrowo się odżywiam, nie jadam obiadów, jem za dużo słodyczy.. Nic mnie nie cieszy, i nic mi się nie chce robić.. Szukać pracy, wychodzić z domu.. Nie mam znajomych czy przyjaciół.. Nie uprawiam też sportów, chociaż kiedyś bardzo je lubiłam.. Mam 20 lat, i nie takie powinno być moje życie.. Przynajmniej jeszcze do nie dawna było inne, tęsknię za tym.. Zawsze bardzo o siebie dbałam, zdrowa dieta, dużo sportu i ćwiczeń, chciałam być jeszcze piękniejsza. Dzisiaj mi się nie chce, i tylko widzę jak zajadam się słodyczami, obrastam tłuszczem, jak zanikają mi mięśnie, pupa robi się obwisła, a nogi pełne cellulitisu.. Wiem że nie będzie łatwo, ale chce to zrobić dla samej siebie, zacząć na nowo cieszyć się życiem, i drobnymi rzeczami :) Jeśli są tu osoby w podobnej sytuacji, to byłoby miło gdyby ktoś dołączył :) Żebyśmy mogły czasem pogadać o pierdołach, o tym co nam się udało, albo nad tym co chcemy jeszcze osiągnąć :) Za kilka miesięcy lato, kolejne wakacje, krótkie spodenki.. stroje kąpielowe, fajnie by było wyglądać idealnie :) Ja mam w planach to osiągnąć, a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MallaAnia
Ja chętnie dołączę, też mam 20 lat i małą zmiana mi się przyda :) Teraz już idę spać, ale odezwę się rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja od dzisiaj zaczynam, bo 1,5 kg mam w prezencie ;) Poki co w planach zdrowe odżywianie i ruch ! A ile laski wazycie? Będzie nam łatwiej się określic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluszka;)
Hej dziewczyny! moje zycie tez przestao miec taki blask jak kiedys.. chce pozrzucac troszkee kg;) ja mam 23 lata;) i jakies 10 kg za duzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluszka;)
Hej dziewczyny! moje zycie tez przestao miec taki blask jak kiedys.. chce pozrzucac troszkee kg;) ja mam 23 lata;) i jakies 10 kg za duzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mi też się przyda coś zrzucić. Słodycze-największy wróg, a jednocześnie przyjaciel. Trzeba coś z tym zrobić, bo jak tak dalej pójdzie nie będę mogła się na siebie w ogóle patrzeć. A dzisiaj troszkę się poruszam, bo mam aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mi też się przyda coś zrzucić. Słodycze-największy wróg, a jednocześnie przyjaciel. Trzeba coś z tym zrobić, bo jak tak dalej pójdzie nie będę mogła się na siebie w ogóle patrzeć. A dzisiaj troszkę się poruszam, bo mam aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) już jest nas kilka :) Moja waga jest dość niska, jutro się zważę. ale mam mało jędrne ciało i jakieś 3 kg chciałabym zrzucić, jestem niska bo mam 162 wzrostu, i przy tej wadzę nie wyglądam jakoś mega szczupło. A u was jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
ja chodzę na basen 2 x /tydzień i własciwie nie jestem na diecie, bo nie muszę wszystko spalam ale tak 2 kg moge zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 49 kg;/ Trochę dużo, bo ostatnio ważyłam 47. Ale od dzisiaj nie ma już ale, musze zacząć zdrowo jadać, bo z dnia na dzień wyglądam coraz gorzej ;/ a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaaa
49 kg ehhh. Moje marzenie... ja 164 wzrostu i...... 55 kd wagi :/:/:/ szioook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieugiire
Ja w tym roku skończę 25 lat, mam 163cm, ważę 51kg, ogólnie jestem zadowolona ze swojej figury, mogłabym mieć nawet grubsze nogi i najlepiej większe piersi:P Ale na brzuchu chciałabym schudnąć, bo mam oponkę i cellulit, wygląda to okropnie:( Od niedawna robię a6W, zamierzam kupić hula hop i kręcić codziennie, no i jestem na małej diecie. Co prawda do słodyczy nigdy mnie nie ciągnęło, także z tym nie mam problemu, ale moją słabością jest jedzenie w nocy, szczególnie kanapeczki z jajkiem i majonezem... Teraz majonez odstawiłam całkowicie, ale bardzo mi go brak:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaaa
Ja ogólnie jestem szczupła do pasa.. w tali mam 60 cm ale za to udai pupa są mega wiwlkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×