Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spasiona grycanka 44

rozgryzłam adipex- czy cos mi będzie?

Polecane posty

Gość spasiona grycanka 44
czy drżenie mięśni rąk i nóg to efekt adipexu czy poprostu oslabienie organizmu po ograniczeniu mu dawki kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiki
Witam. To jak w końcu wygląda oryginalny adipex? Biała czy żółta?>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiki
Witam. To jak w końcu wygląda oryginalny adipex? Biała czy żółta?>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
Czy ktoś jeszcze stosuje te tabletki? A może jest coś od nich lepszego? Jest ktoś w trakcie odchudzania na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
dzieki za info -sama wiem ze jestem spasiona locha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
nie ma sensu sie wypowiadać na temat takich osób. Naj bardziej mnie smiesza te "wskazówki" jakby sami ćwiczyli i się sami zdrowo odchudzali! Nie rozumieją ze dieta i ćwiczenia nie zawsze pomagają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia243
Czesc dziewczyny od wczoraj stosuje adipex. Bralam już wszystko co tylko mozliwe. I dupa. W adim moja ostatnia nadzieja. Spasiona grycanka 44 mam podobną sytuację do Twojej. Napisz od ilu dni bierzesz, jakie wyniki, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
kupilam adipex na stronie www.lida-inne.wizytowka.pl schudlam 9 kg polecam uczciwa pani i oryginalne preparaty ma takze lide adipex aibutril i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech (mieszkam niedaleko granicy). Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość il
witam .. moze ktos mi opisac jak wyglada adipex ten orginalny a na co zwracac uwage jak to podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ma dobra i sprawdzonom kobiete ktora ma dostepny adi numer tel 732605850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 32
dzis mija 6 dzien jak biore adipex i wogole nie schudłam a dodam ze waze 110kg 170 wzr i ciagle jestem głodna bez przerwy cos podjadam i dzis sie wkurzyłam i rozpołowiłam tabletke i była w niej taka karmelowa maz o słodkim smaku i niewiem czy tak powinno byc? czy moje sa orginalne ? bo jedni pisz ze mieli proszek inni ze taka własnie galaretke ja sama juz niewiem jak wyglada orginalny adipex w srodku ,jest ktos kto sprawdzał prosze napiszcie co u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was czy naprawdę nikt nie wie jak wyglądają w środku te tabsy? Bo ja również stosuję już 12 dni i jak narazie schudłam 1 marny kilogram a dodam, że od 3 dni biorę po 2 i również nie odczuwam skutków ubocznych, co gorsza coraz częściej czuję głód- jestem taka zła bo wydałam na to g.... sporo kasy. Kiedyś stosowałam i schudłam 12 kg a teraz... szkoda gadać. Moje aktualnie mają taki karmel w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystrarczy wejść na google i w grafice zobaczyć że w środku powinien być płyn czy tam maź jak ktoś woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oryginalny adipex odbiór Katowice i okolice 739454880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja niki
ja mam i dzałaja swietnie letka wanilia pachną to orginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ana
gośćja niki 2016.10.14 ja mam i dzałaja swietnie letka wanilia pachną to orginały Czy moge prosic Cie o namiar na uczciwego sprzedawce co sprzedaje orginalna bo z tym to ciezko moj email zabawki.pszczolka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarylka
nic się nie stanie po rozgryzieniu, tylko dziwię się że nie zwróciłaś wszystkiego co zjadłaś :p jakby ktoś szukał to ja jestem po zakończonej kuracji adipexem i zamawiałam tutaj: http://www.doping-online.com/pl/ i mogę stuprocentowo oryginalność potwierdzić! dodam że już kilka razy się nacięłam więc po prostu uprzedzam innych .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie. Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×