Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam dość

Polecane posty

Czwarty dzień gorączki, zaraz od łóżka zrobią mi się odleżyny :( Chce ktoś moje zarazki?:P Dajcie pomysł na jakiś dobry film, najchętniej sci-fi, bo zaraz tu oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś_Yogi
YUMA może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
star wars:D osobiscie nie ogladalam , ale mowia ze dobry ale lubie obycy predator ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
a i jeszcze jeden ,, AI sztuczna inteligencja , dramat sc fi , ile sie naryczalam wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są jednak...
Moon, Dystryct 9, Wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finka, nie bluźnij! Jak można choć raz w życiu nie obejrzeć GW? :D xxx A z którego okresu sf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxxXXXxxx
ten dobry filmik to był takie coś co walutą był czas i fajne było jestem bogiem ale nie te polskie, nowy james bond, lockout, prometeusz, gangster to mi przychodzi do głowy z ostatniego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
musze w koncu obejrzec te wojny bo , ciagle wraca mi ta mysl , do glowy, ze wstyd ,ze nie widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj koniecznie :) To faktycznie klasyk. Przekichane nawet książki nie poczytam bo mnie oczy bolą :( A może znacie coś dobrego psychologicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
psychologicznego nie wiem , ale vanilla sky wydawalo mi sie niezla zagadka psychologiczna , efekt motyla , fajny film ale nie wiem czy to psychologiczne , aa mam z ryan goslingiem ,, stay,,polecam malo co zrozumialam ale ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
psychologicznego nie wiem , ale vanilla sky wydawalo mi sie niezla zagadka psychologiczna , efekt motyla , fajny film ale nie wiem czy to psychologiczne , aa mam z ryan goslingiem ,, stay,,polecam malo co zrozumialam ale ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×