Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniek_sredniak

Czemu duzi faceci biorą sobie takie małe kobitki, mają małe wacki czy jak?

Polecane posty

Gość Maniek_sredniak

Wkurza mnie to, bo ja średniego wzrostu w związku z tym juz mam ograniczoną ilość fajnych kobitek do wyboru, a oni jeszcze najlepsze podbierają, a kobitki wysokie nie mogą znaleźć faceta. Przecież jest bardzo dużo kobiet o wzroście powyżej 175 cm. Czemu takich nie biorą, jak maja po 185 i więcej. Na cholerę im aż taka duża różnica wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
jak ma 188 to piwienien wziaś taką co ma 175 i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
Jak ma 188 to według mnie powinien wziąść taką co ma 175 A ty powinnaś byc dla mnie, co mam 176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
Sory za zdublowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
ciasteczkowa_mi - a powiec mi jakiego ma wacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to peszek...
Bo facetow kreca male kobitki i mozna je nosic caly dzien. A niskia kobieta nie wezmie sobie jakiegos liliputa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adjmtwg
niskie biorą wysokich bo mają kompleksy, wysoki facet rekompensuje im ich wlasną wade tj niski wzrost. A wysocy? Nie mam pojecia, pewnie dlatego ze niskich jest wiecej i są bardziej agresywne, na rozne sposoby walczą o faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Dorosła
Maniek a dla kogo są takie co mają 156 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
No to tych wyższych nie stać na odrobinę ambicji byw wzjąść fajną laskę wysoką, niezakompleksiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
Bardzo Dorosła - no dla takich 165-175, myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GTFRDES
A CO MA WACEK DO POCHWY? PRZECIEZ "TO"SIE ROZCIAGA:)ILE WY MACIE LAT DZIECI? KOBIETA 150 CM WZROSTU MOZE PRZYJAC TAKIEGO CO MA 2 M WZROSTU I W NICZYM TO NIE PRZESZKADZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak cie to interesuje to wacka ma idealnego. ok 16-17. nasza roznica wzrostu jest idealna. przeciez nawet nie musze stawac na palcach zeby go pocalowac. poza tym lubie nosic wysokie buty. chyba bym sie zerzygala jak bym miala byc z jakims liliputem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
W sumie sam wydedykowuje, że chodzi o odrodenie potomstwa. Tylko w tym wzgledzie widzę, że faceci są dużo bardziej tolerancyjni niz kobiety. Bo wysocy meżczyźni nie czepiaja się niskiego wzrostu kobiet. Ale wysokie kobiety, niższego albo rówmego wzrostu - juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO KOBIETY SA PIEKNIEJSZE JAK SA MNIEJSZE, A TAKIE LOCHY 180 SA ASEKSUALNE W WIEKSZOSCI :O jestes glupi jak tego nie rozumiesz. na odwrot jest z facetami : im mniejszy tym bardziej choojowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
ciasteczkowa_mi a ja jak jestem od ciebie wiekszy o te 6 cm, to już tez liliputem jestem?. Tego wacka to mieżyłaś mu? (sory za określenie) ale w pracy mamy filtr i jak napisze inaczej to już postu nie przeczytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oihreaihvi
maniek gimnazjalista i półnalafabeta chrzani głupoty zamiast w szkole siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka w spódniczce w grochy
Ja mam 160, mąż 196.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Dorosła
Maniek no też tak myślę ,że to odpowiedni wzrost .bo bardzo duży to za duży , a 176 jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego, ze jestes ode mnie TROCHE wiekszy, jestes malucki jak na FACETA! mam siostre 175 i jestesmy prawie rowne, jakbym miala miec takiego karla to bym sie zastrzelila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małzenstwo44
Ostatnio gdy robiliśmy u nas impreze z okazji moich imienin.Przyszło wiele osób, moi koledzy z pracy, rodzina.. Impreza wydawała się dobiegać koncowi i wszyscy goście praktycznie już wyszli.. Wtedy właśnie pod wpływem alkoholu urwał mi się film... Obudziłem się po kilku godzinach obudzony dziwnymi dźwiękami z sypialni. Wchodzę po cichu a tam moja żona !! z moimi kolegami bzyka się jak zawodowa suczka. Zrobiłem jej zdjęcia i kiedyś jej je pokaże.. Może gdy się przyzna do tego incydentu.. Troche mnie to podnieciło, mieliście takie sytuacje już ? Tutaj zdjęcia : http://daa.pl/4mv4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
ciasteczkowa_mi - wysokie obcasy jak czytram, nie są czymś naturalnym i sa szkodliwe jak lekarze mówią na staw skokowy i wogóle kręgosłup. Powodują wady stopy i postawy. Tak że nie wiem czy warto w nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
oihreaihvi nie pierd.. - mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka w spódniczce w grochy
A mi by nie przeszkadzał facet w moim wzroście. Tego typu wady/zalety nie są zbyt ważne w życiu. To,że mój facet jest wysoki to po prostu tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_sredniak
Kobietka w spódniczce w grochy - napisz jakiego ma wacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×