Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona1234567

Podwójna rzeczywistość

Polecane posty

Gość Zagubiona1234567

Mam wrażenie ,że żyję w podwójnej rzeczywistości. Ja i moi znajomi - albo szukający pracy albo pracujący poniżej kwalifikacji za 110-1300 na rękę, bez perspektyw mimo studiów, praktyk itp. W serialach i reklamach- szczęśliwi ludzie w bogato urządzonych biurach, w markowych ciuchach i oczywiście z wysokiej klasy samochodem. Mieszkają w domach jednorodzinnych urządzonych jak z katalogu z Ikei. Artykuły pełne optymizmu- bądź pewny siebie a na pewno znajdziesz pracę marzeń. Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy milion trzeba ukraść
logika jest w kieszeni BY ludzie pracy pieniądze mieli w kieszeniach swoich przedstawicieli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W serialach i reklamach- szczęśliwi ludzie w bogato urządzonych biurach, w markowych ciuchach i oczywiście z wysokiej klasy samochodem." Bo widzisz? Nie można życie budować na serialach i reklamach!!! One nie są tworzone by pomóc ci urządzić sie w życiu, tylko dostarczają rozrywki i "pokarmu mózgowego" dla tych, co własnego życia już nie mają lecz żyją życiem doktora Burskiego, rodziny Mostowiaków i kogo tam jeszcze w TV nadają!!! Jeżeli już, to musisz oglądać kanały biznesowe. Choć, jeśli nie jesteś większym inwestorem na giełdzie czy na forex, i tam za wiele pożytecznego dla siebie nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,cv,vvv,,vv,vv,v,
ja mysle ze tak jest, ze sa ludzie mieszkajacy w duzych miastach ktorzy zarabiaja minimum 3500 na reke i zyja ok, a i w mniejszym miescie mozna sie ustawic ale trzeba miec farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do posta wyżej
chyba (a raczej napewno) CIE popier.doliło :D ty powiedz mi, od jak dawna się leczysz na nogi ?? bo o głowę z wiadomych względów nie pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do posta wyżej
* oczywiście do tego co pisze o 3,5 tyś. zł netto - gościu chyba k.urwa dawno światła nie widział :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł.24
długo światła nie widział XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkfkfffff
spierdlaj debilny dzieciaku jak nei masz pojecia o rynku pracy to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do wyżej
do kogo ta gadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do wyżej
do kogo ta gadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do wyżej
do kogo ta gadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do wyżej
CZEMU NIE WIDZE SWOJEGO POSTA K.URWA !? CO ZA POJ.EBANE FORUM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×