Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w wielkim szoku...

Dziewczyny bede miec czworaczki!!!

Polecane posty

Gość marcowa mama
na Pomorzu kilka miesięcy temu kobieta urodziła czworaczki, ale miała już trójkę dzieci- w tym bliźniaki ;) gratuluję i życzę dużo spokoju i cierpliwości. Ale to musi być uczucie jak takie poczwórne szczęście zaczyna kopać w brzuchu :D mi jeden daje popalić a co dopiero czwórka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wy w to wierzycie
że dopiero na połówkowym ktos się dowiaduje o ciąży czworaczej? brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjsdgfjsd
proponuje po porodzie zaraz do mopsu i do kosciola po kase....w tych czasach nie da sie ogarnac 4 dzieci na raz. chyba, ze mamy do czynienia z patologia- i to najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mamusiaa
to pewnie dzięki Clostybegytowi, on tak stymuluje owulację, że dojrzewa kilka komórek jajowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
jejku gratuluję i życze cierpliwości ja z jednym sobie nie radze bo taki łobuz a z 4 to ja nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
To co to za lekarz który zauważył 2 pozostałe płody w 20tc? Aż mi się nie chce wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja też myśle
ze to prowo. Przecież w pierwszy prenatalnym usg już widać wszystkie płody ze wszystkimi serduszkami- to usg jest między innymi żeby sprawdzić jak to serduszko wygląda, więc to są brednie i każdy normalny człowiek to potwierdzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matko i córkoooo
ale super:)gratuluje kochana!głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pitolicie!
Od razu prowokacja mhm... Mam znajomych, którzy spodziewali się jednego dziecka, też długo się starali i w końcu udało się. Cieszyli się do momentu aż "po" porodzie położna nie powiedziała "pani rodzi dalej, tu jest drugie dziecko!" Ogarnęło ich przerażenie, do końca nie byli gotowi na coś takiego. Wyprawka dla jednego, wszystko dla jednego, mąż koleżanki miał kilka dni na kupienie drugiego łóżeczka, wymianę wózka itd :D drugie dziecko tak się schowało, że nie było go widać aż do końca i serce też nie było wykrywalne, tak był mały przysłonięty pierwszym braciszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya20131986
gratuluje zdrowia zycze.. ale swoja droga to jak to wogole bedzie brzuch olbrzym i kopanie ...przyklocie do lozka?ja sie nie smieje tylko z ciekawosci pisze..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołjołłłłłłłł
cos mi tu smierdzi prowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołjołłłłłłłł
ale z tym ze na pocz usg widac wszystkie plody to się nie zgodzę, moja kolezanka ze bedzie miala blizniaki dowiedziala sie dopiero w polowie ciazy bo jedno zaslonilo drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncncncncncncn
pewnie ze prowo, tera sie dowiedziala ze 4-czki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncncncncncncn
to w tym wypadku jest 4-D .:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu prowo?takich porzypadków jest bardzo duzo a ciąża mnoga trudniejsza do diagnozowania,w koncu nie zdarza sie często lekarz mógl nie zauważyc ba,nawet pewnie nie szukał dalej jak znalazł 2 serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
w dzisiejszych czasach już nic mnie nie zdziwi , nawet to że dowiedziała się w 20 tc o 4 dzieci , ja się dowiedziałam w 6 mieś że w ciąży jestem.... no cóż ale jestem bezpłodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smęcicie
moja kolezanka była w ciąży i mial byc chłopak a przy porodzie okazało sie ze jest chłopak ale oprócz nigo jest jeszcze dziewczynka:)wiec nie dziwcie sie ze lekarz zauwazyl dopiero w 20tyg.ze to czworaczki,mogły byc" schowane" jak to sie mowi.a dla autorki gratulacje i cierpliwosci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sciemaaaa
taaa, jasne. jeszcze w jedno, ze sie schowalo i nie bylo widac moge uwierzyc, ale dwojka?! podczas kiedy juz wiadomo o dwojce?! macica to nie jest bezdenna czelusc, ze nie widac jej konca. fantazjuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam dziewczyny czepioacie s
sie. znam 2 przypadki kiedy nie bylo od razu wiadomo o ciazy mnogiej. 1 dziewczyna miala miec 1 dziecko, na usg bodajze w 12 czy 15 tyg wyszlo ze blizniaki a na tydzien przed terminem okazalo sie ze trojaczki. 2 znajoma do porodu nie wiedziala o 2 dziecku, po urodzeniu pierwszego okazalo sie ze rodzi sie drugie.... takze zdarza sie, lekarz tez czlowiek, moze sie pomylic, aparatura tez jest mysla. Powodzenia autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka25_
Gratuluję :) A do tych co składają kondolencje... Lepiej mieć czwórkę dzieci od razu niż ani jednego. Każde dziecko to powód do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię róż
gratuluję i współczuję, dużo kasy i ktoś do pomocy bo inaczej .. wariatkowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie latwiej przgapic 4
myslac ze jest 2 niz 2 mysląc ze jest 1. wlasnie dlatego, ze macica to nie wielki wor i dzieci moga sie przysłaniac. czasem ciezko jest dokladnie obejrzec na usg jedno dziecko bo tak sie ulozy,a co dopiero 2 czy 4! one nie maja full miejsca ze moga sie rozlozyc jedno obok drugiego jak na materacu. swoja drogą czasem sama sie zastanawiam czy we mnie dwoje nie siedzi:P bo czuje kopniaki ze wszystkich stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina 200
Gratuluje CI!!!:) To pewnie za te wszytskie cierpienia, kiedy sie starraliscie zostaliscie tak wynagrodzeni. Wiem ze jestes przerazona i pewnie Was to przytlacza, ale z drugie strony bardzo chcialas dziecka, wiec dostalas jeszcze 3 dodatkowo:) Jeszcze raz gratuluje a Tym co Ci skladaja kondolecje: "Walnijcie sie pozadnie w GLOWE". Jeszcze raz Ci gratuluje i w sumie troszczeke zazdroszcze u nas rozpoczyna sie drugi rok staran... 3mam kciuki za cala Wasza 5!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są ciężkie ciąże, duże ryzyko powikłań, obumarcia płodu, przedwczesnego porodu. Życzę powodzenia jednak i trzymam kciuki, bo to nie jest takie hop siup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie o temat sprzed roku!!! juz dawno te panie urodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

I jak te czworaczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasd

Musisz znaleźć dobrego lekarza, specjalistę od ciąż mnogich. Doradzi ci jaki szpital wybrać do porodu, bo powinien być też ze specjalistycznym sprzętem. Urodzisz raczej wcześniaki i muszą mieć odpowiednią opiekę.

Czasami, przy ciążach mnogich płody obumierają. Ja tak miałam. Musi być więc dobry specjalista prowadzący taką ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gds
Dnia 10.01.2013 o 18:56, Gość karolinn900 napisał:

Ja bym sobie w łeb strzeliła, co za tragedia...kompletnie życia nie ma przy tylu dzieciach na raz...tylko pieluchy, nieprzespane noce nie wspomnę,że trzeba mieć masę pieniędzy by te dzieci miały godne dzieciństwo... kondolencje Ci składam

nigdy nie powinnaś się urodzić pisząc takie teksty szkoda że matka cię nie wyskrobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfds
Dnia 10.01.2013 o 19:55, Gość hfgjsdgfjsd napisał:

proponuje po porodzie zaraz do mopsu i do kosciola po kase....w tych czasach nie da sie ogarnac 4 dzieci na raz. chyba, ze mamy do czynienia z patologia- i to najczesciej.

no skoro twój mężuś jest patologią i mało zarabia to na pewno nie dałabyś rady z czwórką dzieci 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×