Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kankusa

Ceny nieruchomości 2013

Polecane posty

Gość kankusa

Jak oceniacie perspektywy na niższe ceny gruntów w 2013? Mam odłożone pieniądze, ofert jest sporo, ale zastanawiamy się poważnie, czy to już jest odpowiedni moment. Czy istnieją szanse na to, aby ceny były niższe niż teraz? Specjalisty mówią różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzak
A kto ci przewidzi takie rzeczy? Na pewno na koniec 2012 było taniej, niż na początku roku, a wiem bo sami wtopiliśmy. Mogliśmy poczekać, bo i tak nie mamy pieniędzy na budowę. Jeśli macie kasę to kupujcie teraz. Nie wierzę, że będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetkaa
Zalży gdzie chcecie kupić - dobre lokalizacje będą trzymały cenę, te średnie i słabe na pewno będą tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczmar
Co mam ci powiedzieć - okazje wyskakują co trochę, a taniej nie będzie. Jeśli kiedykolwiek ziemia taniała, to jedynie przez bardzo krótki okres czasu. Później wszystko wracało w 100% do normalności. A okazje? Jeśli ktoś sprzedaje np. 8 zł za metr - http://ofertygruntow.pl/ogloszenie/11574/Dzialka-86106-m2-w-MASZEWO to nie ma się nad czym zastanawiać. Po prostu należy wykorzystywać okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grekusos
Jesteście pewni, że to nie jest jakaś pomyłka? Nikt nie sprzedaje ziemi pod budowę domu w takiej cenie. Obawiam się że raczej ktoś pomylił się przy podawaniu ceny. Ale jeśli nie, i interesuje was ten teren to kupujcie. Taniej nie traficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieruchomości
Zależy gdzie, zależy co itd. Grunty w dobrych lokalizacjach ceny trzymają i trzymać będą. Domy trochę stoją i jest mały zastój. Mieszkania w Warszawie można kupić za rozsądną cenę, za nieco ponad 5 tys. zł na inwestycjach JWC chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porque 26
Witam! Przeczytałem że piszecie o mieszkaniach i ich kupowaniu. Pomimo tego że szukam innych informacji o okolicach Torunia Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i ten artykuł http://mieszkania.torun.pl mnie wciągnął. Ciekawie powiedziane. Poważnie, dobry wątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×