Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lmkjuhnby

Jemu podoba się moja koleżanka, on podoba się mnie

Polecane posty

Gość lmkjuhnby

Od niedawna do mojej bliskiej koleżanki startuje pewien chłopak. Często podchodzi do nas w szkole, żeby z nią pogadać, no i ja siedzę wtedy często z nimi... Problem jest taki, że zaczął mi się on strasznie podobać. Moja koleżanka z kolei go olewa, bawi się nim, a on skacze koło niej i widać na pierwszy rzut oka, że chciałby czegoś więcej niż koleżeństwa. Co mam robić w takiej sytuacji? Nie chcę być wobec niej nie w porządku i nie chcę ośmieszyć się w jego oczach próbując zwrócić jego uwagę na siebie, podczas gdy on interesuje się inną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmkjuhnby
Nikt się nie wypowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1237689
Hej. Jak tam sytuacja u Ciebie? U nas do przodu jakby mniej zauważał moją przyjaciółkę, a więcej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujnhy
Ostatnio w ogóle z nim nie rozmawiałam... Cieszę się, że u Ciebie się układa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1237689
Zobaczymy czy się ułoży. Już raz tak było, że byliśmy bardzo blisko i bach nagle się skończyło. Ale niektóre osoby jak nas widziały rozmowiających to twierdzili, że iskrzy między nami, że pasujemu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1237689
Zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieje, że się nam ułoży. Jeśli wróżby andrzejkowe się spełniają to w tym roku będę miałam 1. miłość i szczęście 2. szaloną miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1237689
Oby nam się udało zdobyć serca wybranków. Zobaczysz jeszcze będziemy się z tego śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1237689
lmkjuhnby Hejka! Jak tam u Ciebie. U mnie zaczyna się układać. Ostatnio usłyszałam, że między nami iskrzy, koleżanka powiedziała to przy nim, a on nie zaprzeczył. Nasza znajoma wyznała mu miłość, a on jej powiedział, że nie chce być z nią. Wszystko jest na dobrej drodze. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1237689
Mam nadzieję, że u Ciebie zaczyna się układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×