Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ieccobiko

KRAKÓW - Dobra depilacja laserowa

Polecane posty

Gość jagodka

dziewczyny, polecam wam z calego serca depilacje laserem. to jest najwieksza wygoda na swiecie. w koncu nie trzeba myslec o tym, ze trzeba sie ogolic hahaha. ja korzystalam z uslug gabinetu sekrety piekna w krakowie i chwale sobie to miejsce :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja robiłam zabiegi w Vici Clinic na św. Sebastiana u przemiłej pani Ani. Nic mnie nie bolało 🙂 Zdecydowanie warto się zdecydować bo efekty są warte każdych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zorientować sie kiedy są wolne terminy na depilację w tym salonie:

http://www.estetica.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Mają tam dobry laser light sheer duet. 

Jest bardzo wiele rodzajów laserów. Odradzam zapisywanie się na depilację ipl z uwagi na to, ze wbrew temu co głosi wiele salonów, nie jest to depilacja laserowa, ale depilacja światłem. A taka depilacja nie daje trwałlych efektów. Depilacja light sheer jest w stanie rzeczywiśćie  usunąć na zawsze do 90% włosków podczas gdy depilacja ipl usunie włoski na kilka tygodni. Potem wszystkie odrosną. Urządzenie do depilacji ipl mozna sobie kupić do domu. Urządzenia do depilacji light sheer już sobie tak łatwo do domu nie zakupimy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasia
Dnia 8.10.2019 o 23:51, Gość jagodka napisał:

dziewczyny, polecam wam z calego serca depilacje laserem. to jest najwieksza wygoda na swiecie. w koncu nie trzeba myslec o tym, ze trzeba sie ogolic hahaha. ja korzystalam z uslug gabinetu sekrety piekna w krakowie i chwale sobie to miejsce :>

dzięki za polecenie! własnie sprawdzilam sobie na mapie i okazalo sie, ze mieszkam 10 minut na pieszo od nich. az dziwne, ze nigdy nie zwrocilam uwagi, ze mam takie miejsce pod nosem. Od dawna mam ochote na zrobienie sobie "dnia dziecka", wiec chyba umowie sie na jakas sobote na jakies fajne zabiegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mówicie o gabinecie przy Cegielnianej? Korzysta ktoś jeszcze z ich usług? Zastanawiam się jak to cenowo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2018 o 14:49, szular_marzena napisał:

też szukam w KR

Na jakuba 29  krk fajnie robią. Pani jest naprawde dokładna. Rozrysowuje nawet żółtym pisakiem linie na ciele. Ja akurat miałam robione łydki. Najpierw 2 razy w innym gabinecie (efekt był marny, głównie dla;tego, że Pani dr jechała laserem na oślep, bez żadnego punktu odniesienia. Włoski odrastały mi kępkami - tu większa, tam mniejsza 😄) a trzeci raz właśnie tam. Powiedziałam ile zabiegów było wcześniej i Pani jakoś tak trafnie udało się dobrać moc do kolejnego zabiegu. 3 raz już nie poszłam, bo nie musiałam. Włoski odrosły bardzo słabe i cienkie. Kolejny zabieg zrobię dopiero przed wakacjami. salon się dość dziwnie nazywa bo depilacja.pl tak jak ich strona zresztą. Mają kilka oddziałów, ja korzystałam tylko z tego na św. jakuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka

Ja też chodziłam na depilację laserową do Vici Clinic, do pani Kasi. Jestem bardzo zadowolona z efektów, włoski nie odrastają. Same zabiegi były bezbolesne. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Z pewnością bardzo szybko docenicie komfort, jaki one dają. Ja wybrałam Vici Clinic w Krakowie i jestem zadowolona z efektów tych zabiegów. Obecnie oferują rabaty -50% na pierwszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z depilacją laserową to warto wybrać się do doświadczonego specjalisty i nowoczesnej kliniki, żeby się nie poparzyć laserem. Przechodziłam w tamtym roku depilację laserową nóg w SCM estetic. Nóżki mam gładziutkie! Wizyty odbywały się sprawnie i w miłej atmosferze, co sobie bardzo cenię. I oczywiście pracują na sprzęcie najnowszej generacji, co jest ich największą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perfekt estetic na Świętokrzyskiej  miałam problemy po tratycyjnej depilacji wrastały mi włoski i robiły się podrażnienia po depilacji laserowej ten problem to przeszłość 🙂Polecam teraz jeszcze są fajne promocje pakietów na święta 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×