Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoki 195

W weekend żona będzie moją niewolnicą.

Polecane posty

Gość Wysoki 195

Szukam inspiracji. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluurp
znaczy nie wiesz czego chcesz?? to zostaw malzonke w spokoju i zajmij sie onanizmem a nie odgrywaj pana, skoro nawet nie masz najmniejszego pomyslu milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz facet planujesz weekend z zoną a nie wiesz co zrobic zal mi cie naprawde wez konia se zwal a zone mi daj to ja z niej zrobie prawdziwą niewolnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz facet planujesz weekend z żona a nie wiesz jak się do tego zabrać zal mi cid więc daj sobie spokuj i zwal sobie konia a żonę mi daj ja z niej zrobię prawdziwą niewolnic prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Nie napisałem że niewiem co zrobić. Choć nie ukrywam że posłuchałbym bardziej doświadczonych w temacie. A wy to tacy fachowcy ale tylko on-line. Jest ktoś kto zna temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachowcy wiesz zafunduj jej nie zapomnianą noc to juz sam przy seksie musi ci na mysl przychodzic co jej zrobic zeby nie zapomniała tego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachowcy wiesz zafunduj jej nie zapomnianą noc to juz sam przy seksie musi ci na mysl przychodzic co jej zrobic zeby nie zapomniała tego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
ustal z zona zasady. Chocby sygnal, na ktory przerywasz natychmiast zabawe, gdy ona uzna, ze poszlo cos nie tak. Musi czuc sie bezpiecznie, zeby calkowicie sie oddac. A Ty masz obowiazek jej to zapewnic. Kiedy ponownie wejdziesz do domu ona ma juz czekac. Naga lub w bieliznie (Ty to ustal). W miejscu, ktore wyznaczysz. Badz zimny. Ale nie krzycz. Tylko polecenia wydawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
mozesz miec ze soba jakas torbe, a w niej ukryte rozne zabawki. Nie musi to byc zaraz cos drogiego. Polecam swieczki i sznur. Gruby, z naturalnego wlokna. Swieczki bez sztucznych dodatkow, bo moga poparzyc. Siadasz na kanapie, a zona kleczy przed Toba. Pytasz - jak jej minal dzien, czy czekala na Ciebie z ustesknieniem, czy byla grzeczna? Postaraj sie, zeby poczula sie niepewnie. Znajdz jakas wine, za ktora nalezy ja ukarac. Tu:moze sie przydac lina. Albo do skrepowania. Albo jej fragment do zrobienia obrozy... Ale tylko jesli potrafisz ja wykonac nie uszkadzajac szyi zony. A w kazdym wypadku miej pod reka zawsze ostry noz, by w razie ryzyka przeciac wiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
nie wiem jak daleko mozesz sie posunac, co lubicie, ale mnie np.bardzo kreci, gdy Pan "przesluchujac" mnie policzkuje i nazywa suka ... Ty powinienes byc caly czas jeszcze ubrany. Za to ona moglaby zostac juz poddana dokladnemu "przeszukaniu";) sprawdz, czy jest mokra, ale nie badz delikatny. Kaz potem oblizac swoje palce. Mow do niej jak jej Wladca, podkreslaj ze nalezy do Ciebie. Mozesz teraz pozwolic zrobic loda. Albo tylko dac jej polizac ;) wciaz sie jeszcze nie rozbieraj. Niech o to prosi! Mozesz tez swieczke odpalic i kropelkami wosku zostawiac slady na jej brzuchu, udach, miedzy....nogami... Zaleznie od tego, czy chcesz zwalnic tempo, czy przyspieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
robiles kiedys zonie lewatywe? Moglbys miec w torbie buteleczke odpowiedniego plyny z apteki (nie pamietam nazwy) i teraz powiedziec jej co czeka nieposluszne suki ;) za sznur na szyi pociagnac do lazienki (ona na kolanach) i kazac sie wypiac. Nosem niech dotyka Twoich stop, a tylek ma wysoko. Nakremuj jej pupe i delikatnie wsun buteleczke. Caly plyn mozna na raz zastosowac. Jest bezpieczny. Troche w tej pozycji moze zostac. To dobry czas na druga czesc "przesluchania". Ale nie przedluzaj. Zostaw ja by sie wyproznila i umyla. Potem ma wrocic do pokoju, w ktorym Ty mozesz uszykowac cos na ciag dalszy zabawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
np.mozesz siedziec nonszalancko (moze juz tez goly...) i...pic spokojnie wino. Kiedy ja zobaczysz, warknij. Np.ze ma natychmiast wracac na pozycje odp.dla suki - czyli na kolana. I przyjsc tak do Ciebie. Kiedy sie przyczolga mozesz zapytac, czy chce wina? Sposob jego podania zalezy juz od Ciebie...czy oblize Twoje palce, czy...fiuta? ;) znow sprawdz wilgotnosc szparki. Daj pare mocnych klapsow za kare. Wine jakas znajdziesz ;) a potem...jesli dasz rade jeszcze sie bawic, mozesz kolejna swieczke w pupe jej wsadzic. Mozesz kazac tak z nia zostac. Albo rzucic zone na lozko i wejsc w cipke. Po chwili przeczucic na na brzuch, usunac swieczke i ostro wypieprzyc analnie. Czy ja naprawde musialam to wszystko Ci wylozyc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
nie, nie ma za co :P branzlujesz sie juz autorze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Zanim wyjdziesz. Mam bardzo podobne plany ale napewno nie spoliczkuję żonki. Wcześniej mam zamiar zabrać ją na wycieczkę w mini i bez majtek. Chcę żeby była mocno podniecona zanim zacznę. Naprawdę jeszcze niewiem co będzie bo niewiem na ile nas stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Właściwie mam bardzo podobne plany ale napewno nie spoliczkuję żony. Chcę ją najpierw zabrać na wycieczkę w mini bez majtek. Chciałbym żeby była bardzo podniecona zanim zacznę. Tak naprawdę niewiem jak daleko zabrniemy bo to będzie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz robij jej
eneme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczka bez majtek
w zimie??!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Nie mieszkam w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczka bez majtek
a gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Wolałbym nie pisać gdzie. Ale jest 12 stopni i z samochodu do restauracji da się przejść a wiem że to ją naprawdę kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczka bez majtek
czemu Polska napisales z malej litery?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Oj nie szalej. Tak wyszło poprostu. Pewnie znajdziesz więcej byków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfufjdbdhc
Policzkowanie to podstawa. :o spluwanie na twarz i do ust, face fucking Aż mi się zachciało. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki 195
Chodzi mi bardziej o klimat poniżenia s nie o ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczka bez majtek
jak byk to ok. myslalam, ze masz pogardliwy stosunek do naszego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfufjdbdhc
A gdzie tu masz bol. Bol to właśnie świeczki, mocne klamerki na sutki czy imbir w cipce. Nie musisz jej walić po twarzy tak, żeby miała limo przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfufjdbdhc
Kurrwa! Po kiego chuja ja tu w ogole wlazlam. 😭 Ja chce seksu! 😭 A gotowy płyn do lewatywy nie jest najlepszy. Ja mam po tym straszne torsje i raczej do niczego się nie nadaję poza siedzeniem na kiblu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wyjdziesz z domu w sb
torsje??? Ale tego sie nie pije... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×