Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NeQuu

Boję się kobiet.

Polecane posty

Gość NeQuu

Nigdy nie miałem dziewczyny ani żadnej prawdziwej koleżanki nie mówiac już o przyjaciółce, jednak kolegów mam masę. Chciałbym w końcu stać się mężczyzną i zdobyć dziewczynę lub chociaż prawdziwą przyjaciółkę, myślę że to przez lęk przed kobietami ja się ich boję, wstydzę sam już nie wiem nigdy tak naprawdę nie rozmawiałem normalnie z nimi(nie mówię o matce,babce itd.) gdy mam coś powiedzieć to tak jakby mnie zatyka. Jak mam sobie z tym poradzić ? Wiem że muszę się przełamać ale nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Kobiety rety rety
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Mam tak samo.
Mam tak samo z chłopakami, jak zaczyna się rozmowa to nie wiem co powiedzieć :) ale tak jest tylko na żywo a jak pisze to na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie wsadzić między bajki
no chłopie wybór tego forum to akurat kiepski pomysł bo tutaj tylko Ci sie pogorszy, zrozumiesz jak tu pobędziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeQuu
Mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja co cos doradze stary
lepiej staraj sie poznawac obojetnie jak i nawet brzydkie, bo przez nie mozesz poznac ich kolezanki. albo obudzisz sie jak ja w wieku 24 lat i zobaczysz jak dopiero ciezko jest kogos poznac bedac po studiach juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeQuu
I też mam tak jak ty że jak pisze to na luzie leby przez chwilę zastanawiam się co napisać i to może dlatego bo gdy próbuje rozmawiać myślę nad tym co powiedzieć ale tylko tak mam z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci cos doradze stary
za bardzo ci zalezy zeby dobrze przed nimi wypasc i za malo z nimi sie zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Kobiety rety rety
ojej :) Myslalam ze jakis starszy facet tak pisze. 16 lat- to normalne ze jesze czujesz wstyd przed rozmowa z dziewczynami.Staraj sie stopniowo przeamywac.Najpierw krotka rozmowa z jedna potem z druga kolezankami z klasy i tak stopniowo, stopniowo z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeQuu
No właśnie. Próbuję właśnie rozmów na razie z jedną koleżanką na codzień w autobusie ale strasznie jestem na siebie zły bo mam wrażenie że przynudzam i mam wrażenie że myśli sobie jaki to ja jestem kretyn i wgl. więc myślę nad tematem ale przeważnie nie mogę go znaleźć i narasta cisza. Mam też tak w większej grupie tak 5os. plus to chyba właśnie dlatego że nie umiem stać się wyluzowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funaweria
Ćwicz na razie na tych koleżankach, które nie uważasz za ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×