Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samsobiepan

Rowy - pokoje Pod Platanem opinie

Polecane posty

Gość Samsobiepan

Chcemy wybrać się w tym roku na nasze morze. Znaleźliśmy w necie kwaterki które by nam odpowiadały - http://www.podplatanem.afr2.pl/, jednak nie możemy nigdzie znaleźć opinii na ich temat. Może ktoś z Was tam bym i może podzielić się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowy-sa-ok
Witaj, byłam tam 3 lata temu. Jest tak jak w ofercie, bardzo duże pokoje, dobry dojazd, wieczorami naprawdę panuje tu spokój. Około 100m jest bardzo dobra pizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizza?
Kto jedzie nad polskie morze by jeść pizze? No tak, zapomniałam, ryby też za bardzo zjeść nie można, bo można trafić na mrożone śmieci. To może faktycznie już ta pizza jest pewniejsza niż ryba nad polskim morzem. Ale wracając do platana to ja powiem jedno - warto, cała rodzina była zadowolona. Świetne, rodzinne wczasy spędzone z mężem i dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusell
Obrzydliwe pokoje wyglada jak za komuny , nie podoba mi sie .a ta jadalnia i kuchnia straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Krusella
Krusell, co ty mi tu pieprzysz kocopoły? Jak ty na budowie pracujesz i zawsze do domu śmierdzący przychodzisz to skąd ci w głowie takie wczasy? Obiecujesz mi co roku że pojedziemy na wczasy pod gruszą i nic z tego ni mom. Oj, krusell, innego chłopa se znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwy2i1/2
Adresu nie można znaleść na google mapach - ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwy2i1/2
dobra znalazłem, ale nazwa ulicy dyskusyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusell
Z zadnej konkurencji poprostu nie podoba mi sie i tyle za taka kase mogliby sie bardziej postarac . Jak w wiejskiej chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotkrotka
Pokoje faktycznie sprawiają wrażenie dużych i wygodnych, a wygląd, no cóż, każdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip 2
Bylem z rodziną w 2012 r bylo super i w tym roku jadę ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×