Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienia00

Zakup psa

Polecane posty

Gość kasienia00

Planuję kupić psa nie wiem jeszcze jakiego. Znalazłam w internecie stronę z różnymi artykułami gdzie są też rasy ze zdjęciami i opisami http://www.nuclearts.pl/psy/page/1. A wy jakie macie psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bernardyna suczkę, i jest kochana będzie miec nie długo rok:) bardzo dobra dla dizecka, który ma 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mieszańca, wziełam ze schorniska, jest cudowny! i tak pieknie okazuje wdziecznosc :) nie jestem za kupnem psów. Jest tyle psiaków ktore szukaja domów... po co kupowac? - to dla mnie zupelny bezsens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam labradora , jesli ktos lubi rodzinne i łągodne psy to polecam tę rasę. Są wspaniałymi towarzyszami, bardzo mądre i przyjazne psiaki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad zakupem psa tej rasy http://chimerabulls.pl/bulldog-amerykanski/ rozmawiałam z właścicielem hodowli , podobno to bardzo rodzinne i mądre psiaki. Jestem wielkim miłośnikiem zwierząt stąd ich obecność w domu jest dla mnie konieczna!:) do tej pory miałem dwa wilczury…ciekaw jestem tej rasy ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Polecam zakup sznaucerka miniaturki ;) psiaki z charakterem i bardzo mądre. Labradora też miałam, prawda kochane ale ilość sierści i śliny, która mu ciekła gdy poczuł jakiekolwiek jedzenie mnie dobijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ja jedynie przestrzegam przed zakupem psów z ofert internetowych... ja postanowiłam adoptowac psa, nie zalezało mi na rodowodzie, chciałam dac mu dom i ciepło. własciciel psów zapewnił że jest to mieszaniec bernardyna z labradorem- i owszem na posesji byly takie dwa duże psy o tym pochodzeniu... oczywiscie dostalam psiaka za karmę dla starszych psów... podczas wizyty weterynaryjnej u mojego drugiego psa owczarka niemieckiego poprosiłam o zbadanie nowego szczeniaka ... i jakie było moje zdziwienie gdy weterynarz powiedzial że owszem jest to mieszaniec ale ma sporo cech owczarka kaukaskiego!!!!!!!!! i prawdopodobnie własciciele sami nie wiedzą kto jest ojcem psiaka lub wiedzieli i chcieli się szczeniaka pozbyc nawet za karmę dla psów... psiak jest kochany i nie oddam go nigdzie, bede kochac tak czy tak....choć mam cichą nadzieje że weterynarz się gdzieś pomylił:):) i nie wyrosnie z niego kaukaz:) a jesli nawet to będzie to zgodnie z jego imieniem taki Michu:):):)... Przestrzegam zatem przed braniem psiakow z niepewnego żródła, lepiej chyba wziąść rodowód i mieć pewność co z psiaka wyrośnie... ja problemu nie mam - mam dom z duzym terenem .... ale jesli ktoś mieszka w bloku to branie mieszańca jest sporym ryzykiem, gdzie tak jak powiedział mi weterynarz- własciciele moga zapewniac kto jest ojcem ale pewności co do tego faktu nigdy nie ma....i potem z małego pieska wyrasta zamiast kundelka wielki psiak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz od pol roku cudownego owczarka niemieckiego. Wczesniej bylam wlascicielka mieszanca sznaucera miniaturki, ale moj aktualny pupil wydaje mi sie byc po prostu stworzony dla mnie. Bardzo przyjazny,szybko sie uczy, inteligentny, posluszny i odwazny, broni mnie przed kazdym obcym gdy jest ciemno, czuje sie przy nim bezpieczna. Zdecydowanie polecam wilczura odpowiedzialnym osobom z duzym ogrodem lub po prostu mozliwoscia wyprowadzania go przynajmniej trzy razy na dzien. Niezwykle wdzieczny i baaardzo lojalny. Polecam tez amstaffa, moja ciocia ma, kochany psiak, lecz zrozumiem gdy sie go bedziesz bac, jak wiekszosc ludzi, fajne sa tez bernenczyki, labradory, goldeny, dobermany i ogary, ogolnie polecam wszystkie psy dowodne i obronne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×