Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Maxi cosi mają ponad 4 punkty w testach i teraz jak patrze to rzeczywiscie niektore maja wiecej pkt ale 4 to juz bardzo duzo. A poza tym to bardzo wygodne foteliki zarowno dla dziecka jak i dla rodzicow. Do tego fotelik pasuje mi na wozek jedo fyn wiec jak dzidzius jest maly i wybieramy sie w ciasne miejsce gdzie gondola zawadza, to montujemy fotelik na wozek i śmigamy. to tego fotelik 0-13 ma fajny chowany daszek. xxxxxxxxxx z tym zapeszaniem ja wiem ze przesadzam, ale jesli o wyprawke chodzi to wole sie nie spieszyc; tym bardziej ze mam wszystko po corce- wystarczy tylko odswiezyc i kupic kilka chlopiecych ciuszkow i jakis kocyk; corce wszystko doslownie wszystko kupowalam na allegro, bo mialam lezaca ciaze. teraz tez nie zamierzam biegac po sklepach i wszystko kupie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, poplątanie z zawieszeniem, dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, wracam do szukania i porównywania. I wiecie co, ja chyba zaraz po pierwszym zdecyduję się na drugie małe, bo jak mi przyjdzie przerabiać to wszystko za pięć lat to chyba padnę. Jestem jakaś anty zakupowa, a może zbyt duża różnorodność wszystkiego, sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie - już mi lepiej, wracam do funkcjonowania :-) mam nadzieję, że już nie wróci rzyganko gorączka ani inne ustrojstwa nie przyczłapią się :-/ wczoraj m mi kupił syrop ten dla ciężarnych i się wzmacniam - prenaten czy jakoś tak się zwie - strasznie słodki bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ledwo zaczęłam oglądać wózki, a już mam dość. W każdym podoba mi się coś innego i z każdego wzięłabym po trochu! Kiedyś było fajnie - jeden rodzaj wózków głębokich w różnych kolorach, albo na koszu wiklinowym i spokój :P Co do fotelików to powiem Wam szczerze, że trzeba po prostu uważać na drodze. Ja rozumiem, że jeden jest lepszy a jeden gorszy, ale wydaje mi się, że trzeba po prostu mieć oczy dookoła głowy i myśleć na drodze nie tylko za siebie, ale i za innych kierowców, jak się jedzie z dzieckiem. Żaden fotelik nie uchroni dziecka, tak jak żadna poduszka czy najlepsze ABSy jeśli stanie coś naprawdę okropnego (typu kolizja miażdżąca auto, dachowanie itd.) Nawet jeśli dziecko nie wypadnie to od siły uderzenia może mieć złamany kark. Sorry, że tak dosłownie no ale inaczej się nie dało ;) Przyznam, że dla mnie fotelik za ponad 400-500zł to jest dużo za dużo, tym bardziej, że za chwilę trzeba kupić następny, bo one są zwykle do 13 kilo tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABI_82 - nie obawiasz się, że kupując w sieci/allegro trafisz na jakiś bubel? W sumie mi się to nie przytrafiło, ale niestety doświadczenia wielkiego nie mam, a ciuszki to jednak wolałabym dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09.......dziewczynka ewka83............30........Gdynia..............02.10.... .....dziewczynka gosiula137.........28........Łódź................. 04.10.......dziewczynka gosieńka82........31........łódzkie...............08.1 0.......dziewczynka Larrwa.............24........Silesia................08.10 .......dziewczynka xsylwia.............21......Gdynia/Szwecja......11.10.. ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10............nieznana Emka___...........29........śląskie................12 .10...........nieznana ajka848............29........Nowy Sącz...........13.10.......dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie.........13.10.... ..dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie.........13.10. .........chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie..............14.10... .........chłopak CrazyMamma ... 28........dolnośląskie...........16.10.......... nieznana EmZoom...........32..........śląskie..............16.10 ........dziewczynka No name..........27......pomorskie...............17.10......... ....chłopak asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10.........nieznana nuś27,.............28.........UK......................18 .10..........nieznana Dorr123...........26.........Wawa..................20.10. ........nieznana grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 .........nieznana synestezja.......30......Bielsko-Białą..............23. 10......... nieznana mamusiaRAZYdwa..24....kujawsko-pomorskie....26.10........ nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk...............28.1 0..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec kamlon............29.........W-wa...................29.10 ..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31. 10..........nieznana Tulipanna..........35.............UK...................09 .10.........nieznana Gosia...............31...........łodzkie...............1 6.10.........nieznana better.............29...........mazury................12. 10........nieznana Malawronka......29..........Wrocław..............26.10.. ........nieznana sophie8...........25..........Wrocław..............21.10 ...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to.noe zludzenie. I niestety nie o wzdecia tu chodzi choc i bez ciazy mialam okropne nawet dwa razy wyladowalam w szpitalu na izbie przyjec przez to bo zatrzymywal mi sie mocz i byla obawa ze skonczy sie skretem kiszek. Wysle Wam wieczorem zdj brzucha nie ma.... Monster_mama witaj mamy ten sam termin ;-) wiesz juz co nosisz pod sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ty mozesz na drodze uwazać ale nie przewidzisz innych różnie bywa zresztą ilu prowadzi po pijaku i niestety ale my nie mamy na to wpływu. jezeli się planuje drugie dziecko czy nawet trzecie to fotelik czy wózek czy inne rzeczy to nie jest wielki koszt typu 500zł czy wiecej bo przeciez mozna zostawić na nastepne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie chyba się obrażę na kafe bo znów napisałam post i znów go wcięło :/ xxxxxxx Jeśli chodzi o wózki to mam zawrót głowy. Wolałabym, żeby tak jak kiedyś był jeden rodzaj głębokich wózków, tylko, że w różnych kolorach i fajrant. Obecnie jak oglądam to z każdego wzięłabym coś. W każdym coś mi się podoba i w każdym jest coś praktycznego czego nie ma w drugim. I tak w kółko ;) Niemniej jednak decyduję się na 3w1 z gondolą i spacerówką bo wiem jaki jest komfort jazdy na dużych pompowanych, skrętnych kołach, a jaki parasolką (mimo, że parasolkę mam wypasioną hehe). Zawsze jak trzeba będzie jechać w miejsce gdzie duży wózek będzie bardziej zawadzał niż pomagał to mam w zanadrzu właśnie tę parasolkę :) I wymyśliłam sobie sposób na niewnoszenie całego wózka na trzecie piętro. Będę zostawiać stelaż w samochodzie, a do domu taszczyć tylko gondolę lub fotelik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka własnie pomyslałam tak samo jak i ty. I mysle ze fotelik kupie pozniej bo fakt jezdzimy czesto ale dopiero jak malenstwo bedzie 7miesiacu wyruszymy w długa podroz :( . A o wyprawce to mysle ze dostane od znajomych. łózeczko juz mam na widoku na allegro a inne akcesoria mam zamiar kupic ok 27tc-30tc bo z wynikow wyszło ze moge urodzic w 34tc wiec musze sie spieszyc. Juz w piatek wizyta u lekarza ach a jutro badania krew i inne. pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to będzie moje drugie dziecko, a po pierwszym nie mam fotelika tego małego. A te foteliki dla większych dzieci to są dla mnie po to, żeby po prostu siedziały wyżej, żeby po zapięciu pas nie dusił dziecka. Jaka jest różnica między dzieckiem zapiętym w pas siedzącym w foteliku za 1000, a takim za 300zł? Bo ja nie widzę. Jak ma się coś stać to się stanie. Dorośli jeżdżą bez fotelika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pisałam o sytuacji, w której fotelik jest dobrze spasowany do samochodu, mocno zapięty, a pasy sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jestem od jakis 10 lat. Kupuje tam czesto i tylko 2-3 razy cos odsylalam. Corce kupilam wszystko w sieci, ubranka, buty, kocyki, posciel, lozko, lozeczko a nawet foteliki i wozek. Na tych rzeczach nigdy sie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana: ja też patrzę przez pryzmat tego, że przez 5 lat życia mojego pierwszego dziecka najdalej byliśmy w ZOO, 60 km od miejsca zamieszkania i to już w tym drugim foteliku. Z niemowlakiem nie porwałabym się na taką podróż, zresztą w mojej rodzinie nie podróżuje się jakoś szczególnie :) Mnie jest fotelik potrzebny do przewiezienia dziecka do lekarza czy do sklepu. Ale właśnie między innymi z tych ostatnich względów chcę kupić wózek z fotelikiem w komplecie, żeby mieć pewność, że będzie pasował do stelaża, żebym mogła jeździć tak po sklepie ;) Ech, praktyczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka gratulacje udanej wizyty . xxxxxxxxxxxxxxxx Anilorak moze maluszek poszedł sobie bliżej pleców . xxxxxxxxxxxxxxx nosidełko mam po synku a foteliki większe mam dwa . xxxxxxxxxxxxxx miałam dzisiaj dużo spraw do załatwienia . u mnie bardzo gorąco na dworze i prawie zemdlałam w banku dobrze że znalazłam krzesło wolne ale z ledwością co zdążyłam usiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja dużo jeżdżę autem z synkiem . a najwięcej przyjechaliśmy z nim 600km w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiaula28
Dziewczyny a wiecie ze na car seat sa daty waznosci... Na foteliku ktory mam po synku jest data may 2014... Czyli akurat jeszcze wykorzystam prez zime i pozniej kupie nowy... Bardzo fajne sa foteliki Chicco kay fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ale jak to pozniej kupisz fotelik? A w czym przywieziesz dziecko ze szpitala? Montgomery: GRATULACJE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ty naprawde siedzisz ciagle z dzieckiem w domu? Mój ma 5 lat i juz pół polski zwiedził :) to jak wy spędzacie wolny czas??? jakbym miała tak jak ty to wogóle bym nie kupowała ani wózka ani fotelika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery Gratuluje :) oj cos czuje ze nasza lista zamknie się w większość dziewczynek:) w nas kobietach siła ha ha Aasiulka naprawde foteliki maja date wazności??? pierwszy raz słyszę a gdzie to jest opisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja lubie chodzić i zwiedzać a z synkiem to jeszcze lepsza frajda niż jak byliśmy sami . :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx mongomery gratulacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy to nie jest tak, że do iluś tam pierwszych miesięcy zbyt długie przebywanie dziecka w foteliku jest po prostu niewskazane? Coś mi się o uszy obiło w pracy jak koleżanki gadały między sobą na przerwie, ale wtedy jeszcze takie tematy mnie nie dotyczyły, to nie słuchałam uważnie. Ale zaznaczam ja się nie znam! Montgomery - Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montgomery gratuluje ja dzisiaj tez bylam i faktycznie u mnie- bedzie druga dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka może zabrzmię teraz niemiło, ale jak mi zafundujesz to zwiedzanie połowy Polski to chętnie skorzystam. I nie mówi mi, że to nie są duże koszty bo weekend w Warszawie (przy czym nocleg był za darmo) kosztował nas ok. 500-600zł z dojazdem pociągiem, a szału nie było bo nic nie zwiedzaliśmy (w sensie, że muzeum czy coś). Dla mnie to dużo. Poza tym uważam, że dopiero teraz możemy się zabierać za jakieś wyjazdy bo roczne, dwuletnie czy nawet trzyletnie dziecko i tak nic z tego nie zapamięta i jest mu bez różnicy czy ja jestem z nim na placu zabaw w miejskim parku czy np. Chorwacji. A jak spędzamy czas? Hmm, ja jestem domownikiem więc jak nie muszę to nie wychodzę, natomiast moje dziecko ciągle jest na dworze ze swoim tatą lub dziadkiem. Ja zajmuje się zajęciami domowymi ;) Byliśmy kilka razy w ZOO, na Zamku w Ogrodzieńcu bo mam rzut beretem, latem często jeździ na wieś, ma rower, hulajnogę, rolki, uczęszcza dwa razy w tygodniu na zajęcia z piłki nożnej, chodzą z tatą do lasu, jeżdżą na skuterku, chodzimy na plac zabaw, zimą na sanki itp. Codzienne czynności są wystarczająco ciekawe. No i plus od czasu do czasu pójdzie basen, a ponieważ lubi jeździć pociągiem to czasem pojedziemy do większego miasta po prostu pospacerować. W planach mamy teraz DinoZatorLand i Delfinarium - no ale teraz to wiem, że będzie się z tego cieszył i wiedział gdzie i po co jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montgomery gratuluje ja dzisiaj tez bylam i faktycznie u mnie- bedzie druga dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×