Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Mój ma 9,5 kg (50 centyl) i je dwa - trzy razy w nocy pierś. Przybiera na wadze książkowo - ma idealne wyniki krwi. Pokarm lichy? Tiaaaa mówi to matka butelkowa - dwie miarki proszku i woda i wielkie z******te mleko - jak "rosó" Vifon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vifon!Haha,dobre.No ale co racja to racja.A ty idiotko nie wypowiadaj się na temat karmienia innych dzieci,bo nawet nie wiesz z kim piszesz.Hahaha i to jest najlepsze :D Ps.a moje dziecko nie je w nocy :P I co,łyso Ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Chciałam się dołączyć do Waszego tematu bo urodziłam w październiku 2013 ale zaczynam mieć wątpliwości widząc powyższa wymianę zdań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erce dolacz do dziewczyn na wizazu bo tam sie przeniosly - bez problemu wygooglujesz sobie je. Tutaj zostalo co widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migra
Jak tak mozna wyzywać dziewczyny które się nie zna na oczy nie widziało a takie obelgi GOŚĆ - wyjątkowej klasy jesteś gamoniem żeby takie rzeczy wypisywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×