Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość gość
chciałabym się skontaktować z Wami wiem że chyba PaOlcia miała też kontakt z Judytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posty nie wchodzą coś: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa jakies durne plotki, ze tez komus takie glupoty do lab przychodza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne plotki, wejdz na nasze pocztę tam Judytka wysylala zdjecia jest jej imię nazwisko odnajdz ją na facebooku i zobacz! dziewczyny nie kłamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jeśli nie wierzycie,chcialam tylko przekazac Wam tą smutną wiadomość bo poniekąd wszystkie tutaj zzylysmy się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jeśli nie wierzycie,chcialam tylko przekazac Wam tą smutną wiadomość bo poniekąd wszystkie tutaj zzylysmy się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt tu już nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, ja chciałabym się bardzo z Wami podzielić moim porodem. Urodziłam bliźniaki i do tego - naturalnie. Opisałam swój poród na portalu dla mam i bardzo chciałabym, jeśli oczywiście chcecie, abyście przeczytały. Jest to dla mnie ważne, bo moje córeczki są dla mnie najważniejsze na świecie :) Serdecznie zapraszam: http://dumnamama.pl/dziekuje-bogu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglada tu jeszcze któraś kwietniowa mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×