Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebka

Przedszkole "Słoneczne Wzgórze" w Nowej Hucie - zna ktoś?

Polecane posty

Gość mysterIIyx
Odpowiedzi na moje ogłoszenie proszę przysyłać na adres gielas.g@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie, absolutnie odradzam to przedszkole mam na myśli,"Słoneczne wzgórze" w Nowej Hucie, proszę mi wierzyć wiem coś o tym. Panie są miłe i serdeczne,robią dobrą minę do złej gry.Ale dydaktycznie i wychowawczo dzieci się nic nie nauczą a nawet cofną, jedna pani nowa jest totalnie niedouczona,jej metody to zachęcanie do siebie poprzez dawanie słodyczy,naklejek i ciągle zabawy!!! Nigdy nie ma kasy na nic,przyborów nie ma, o jedzeniu nie wspomnę, plaster sera dzielone na 4 kanapeczki. Widzialam jak Panie niosły jedzenie i teraz wiem,czemu moje dziecko jest głodne.Na podwieczorek herbatnik i np mniejsza połowa banana lub kto zdąży i weźmie "plasterki" banana z talerza. Z tego co wiem,to dyrektorki tam w ogóle nie ma, a właścicielka jest niemiła pania,która tylko na kase liczy i na wszystko skąpi!!! Moja znajoma tam pracowała i odeszła ,mówiąc,że to jest przechowalnia dzieci a nie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Witam Panie, absolutnie odradzam to przedszkole mam na myśli,"Słoneczne wzgórze" w Nowej Hucie, proszę mi wierzyć wiem coś o tym. Panie są miłe i serdeczne,robią dobrą minę do złej gry.Ale dydaktycznie i wychowawczo dzieci się nic nie nauczą a nawet cofną, jedna pani nowa jest totalnie niedouczona,jej metody to zachęcanie do siebie poprzez dawanie słodyczy,naklejek i ciągle zabawy!!! Nigdy nie ma kasy na nic,przyborów nie ma, o jedzeniu nie wspomnę, plaster sera dzielone na 4 kanapeczki. Widzialam jak Panie niosły jedzenie i teraz wiem,czemu moje dziecko jest głodne.Na podwieczorek herbatnik i np mniejsza połowa banana lub kto zdąży i weźmie "plasterki" banana z talerza. Z tego co wiem,to dyrektorki tam w ogóle nie ma, a właścicielka jest niemiła pania,która tylko na kase liczy i na wszystko skąpi!!! Moja znajoma tam pracowała i odeszła ,mówiąc,że to jest przechowalnia dzieci a nie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz12345
to nie prawda to fajne przedszkole panie daje jedzienie słowem mają jedzienia pod dostakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właścicielki nie ma dla rodziców. Nastawiona jest na zyski. Trudno uzyskać informacje. Ale kadra raczej dobra. Poza dyrektorką, która zbyt wiele obiecuje. Później tych obietnic nie dotrzymuje. Jednak ogólnie warto zapisać dziecko, bo ceny są dobre a opieka bez zarzutów. Ale umowę jest bardzo trudno rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama posyłam synka do Prywatnego Przedszkola Słoneczne Wzgórze już drugi rok, dla stałych bywalców mają promocyjne pakiety, świetna sprawa za lojalność. Język angielski codziennie, dużo zajęć dodatkowych, wpaniałe Panie, jasne warunki, rodzice wiedzą o wszystkim, teraz usprawniła się bardzo komunikacja. pOLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam to Przedszkole. Moja córeczka , w ogóle nie plakala w czasie ani po okresie adaptacji. Kocha Panią Dyrektor, która jest również wychowawcą grupy i zmienia się z również cudowna Panią Klaudia . Placówka trochę zaniedbana, widoczny brak systematycznych remontow, ale dobra atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić to przedszkole http://www.malutkowo.pl . Moje dzieci tam chodzą i są bardzo szczęśliwe. Przedtem w domu trochę się nudziły i siedziały przed telewizorem. Ja też nie miałam już pomysłu i czasu na zorganizowani im zabaw (pracuje w domu) A teraz same mają takie pomysły na zabawy przynoszone z przedszkola że ja jestem w szoku. Podsumowując bardzo dobre przedszkole dobra kadra, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bardzo odradzam to przedszkole, niestety niska cena to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×