Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość abrakadabra85
Z tego wszystkiego chyba sobie pazury zelowe zrobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi jak ty sie nie znasz:( ajpad to jest co innego niz ajpod. Nie znasz sie na najnowszej technologi, ale moze lori cie oswieci jak ladnie poprosisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! krevetka atakuje Padalec, ale wg Lori Nokia Lumia 610 to IPHONE! Cóż mam powiedzieć? dziewczyna żyje w innym świecie. Znałem kiedyś taką, co wpadała na latarnię i mówiła do niej "Przepraszam" :D albo z okien tramwaju podziwiała czerwony kolor przystanków :P Była nieźle zakręcona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa no bo ja to wiesz kupuje a nawet niewiem co , byle by to ladnie wygladalo ale fajnie sie gra w zlosliwe ptaki albo subway surfers hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,oj tam;-) Padalec-chodzi o to,że ona twierdzi,że nie może przerzucić zdjec na laptopa,bo jej lumia nie jest kompatybilna z jej starym laptopem (windows 7) jak myślisz jest to aż taka przepaść technologiczna? Bo ja wiem? Może nie ma portów USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa ja od tego serfowca ale kurde juz powoli mi sie nudzi bo caly czas to samo, tyle ze grafika sie zmienia atak to huj , te same tunele te same mosty i pociagi nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Port usb to juz wtedy w standardzie byl przecież. Chyba,że to jeszcze na dyskietki;-) swoja droga,pamietacie to? Albo magnetowidy i kasety? Ja pierdole- znalazlam kiedys kasete video spytalam siostrzenicy co to,a ona-nie wiem,jakas zabawka... Poczułam sie naprawde staro:-( starzej niż w tym rossmanie jak ten peeling dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja filmiki tej dziewczyny ogladalam na youtubie i sie zastanawia czy ona jest jebnieta jak lorka czy chora:O Ja pamietam dyskietki, kasety, moi rodzice wciaz maja odtwarzacz wideo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
heloł :D kurde, ja sie wtrace w Wasza dyskusje technologiczna, chociaz sie nie znam, bo mnie nutruje jedna sprawa, mianowicie mam taki dosc stary telefon (?) firmy el dżi i tez sie zaczelam zastanawiac, czy to na pewno telefon? a moze ja dzwonie z pilota do telewizora i mam urojenia, ze z kims rozmawiam? pomocy!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro dla lasek ty masz krotkofalowke, ales ty niedouczona ,a inaczej to sie chyba zwie wloki tloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorus wybacz❤️ po prostu ty tak czesto piszesz o tym gwalcie, potencjalne klientki bierzesz za gwalcicieli, oklejasz sie plastrami anty na wypadek gwaltu. To coz mialam sobie pomyslec?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×