Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość pozdro dla lasek
łot de fak, gdzie moj wspanialy link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Lorka sie uczy:D chcecie to ptasie mleczko, bo otwieram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Pochwa (łac. vagina) to u ssaków mięśniowo-błoniasty, silnie rozciągliwy i elastyczny przewód, stanowiący połączenie między macicą, a przedsionkiem pochwy. Jest końcowym odcinkiem dróg rodnych u kobiet i samic ssaków; przedłużenie macicy; u dziewiczych kobiet i niektórych samic ujście pochwy osłania błona dziewicza. Najwęższa w swojej dolnej części stopniowo się rozszerza. Pochwa stanowi miejsce wprowadzenia nasienia, obejmując prącie w czasie kopulacji oraz drogę, którą wydostaje się płód podczas porodu, a także drogę odpływu krwi menstruacyjnej. Powstaje z połączenia części dystalnych przewodów przyśródnerczowych (przewodów Mllera). LOrus - masz i nie dziękuj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad na Ryło
Loreline - jak piłujesz szpony mając ostrze pilnika pionowo, to na koniec pociągnij po górnej krawędzi paznokcia poziomo do palca. Zamiast prostokątnej krawędzi, będzie lekko zaokrąglona. i używaj na koniec gładzika po grubym pilniku. jak się bierzesz za pedikiury, to skończ najpierw kurs. - Coś mi ta pojebana Kuweteria nawala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! poklep sie teraz po niej heheheh , bo pewnie gladziutka jak .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Chytra i jak ?? daje rade ?? ja nie mam odwagi a moja kosmetyczka mnie namawia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) ja ju pare lat woskuje i prawie juz nie chca odrastac,:) plus jest hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to ja miałem nick?
EwelinaEwa pozdro dla lasek niezle wysledzilas. Nie ma cipek, sa tylko waginy - To już nie ma tzipek na świecie? To co ja teraz będę lizał tarmosił jak reksio szynkę :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
no właśnie ja sie waham jakoś - raz ze ból a dwa, no wstydze sie troche .. jak to wyglada wogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) to sama zrob w domu kuoujesz wosk plastry do wosku, smarujesz na cieplo, i rwiesz druga reka naciagasz skore zeby stlumic poszarpniecie po zerwniu dla niepieczenia polkepujesz miejsce oderwania i tak pokolei az braknie wlochow do rwania , pozniej oliwka natrzyj i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś zawieszam sobie ciężarki na języku. Jak go wydłużę do 15 cm, to może uda mi się go owinąć do okoła szyjki macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
gdzie nasza Gwiazda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Dowi - co ty, sama to ja sobie nawet wasika nie zgole - bo sie boje :) a u kosmetyczki jak wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacja brazylijaska jest taka piękna i zabawna. Razem z kosmetyczką uradowane głośno dliczacie jak w Sylwestra północ. 10! 9! I sruuu!!! A potem wrzask radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
wydepiluje znaczy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladziesz sie na to lozko do makijazy czy masazy wiadomo rozebrana jakchcesz cala, rozchylasz nogi by miala dojscie dobre do woskowania, nie wstydz sie one to maja na codzien wiec to nich krepujacego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
o kurde, podziwiam Cie Chytra za wytrzymalosc na bol, ja jakis czas temu porwalam sie na wyczyn woskowania bobra i myslalam, ze zejde z bolu, a na dodatek porobily mi sie jakies wybroczyny 😭, ale ja jestem naczynkowa, wiec moze dlatego. Aaaa, wczesniej gadalyscie o specyfikach do mycia geby, no wiec ja uzywam emulsji micelarnej Cetaphil i bardzo sobie chwale, w ogole nie sciaga skory i mozna tym tez mzywac makijac (chociaz ja stosuje osobny produkt do demejkapu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×