Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość opanujcie sie z lekka
Dowi - no wiem, ze mam braki w wiedzy, pokornie dziekuje za uswiadomienie mnie :) a myslicie, ze ja rozmawiam z niego z prawdziwymi ludzmi, czy tylko mi sie tak wydaje? bo juz nie wiem, czy jestem normalna, czy nie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opanujcie sie z lekka rozmawiasz z ruskami , z kosmosu tylko oni potrafia odbierac taka technologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a tak powaznie to myslicie, ze chytra baba z Radomia ma dzieci?:( Bo jak mysle o tej sprawie to zawsze mysle o tym jaki to wstyd dla dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa ja tez heheh tyle tego w necie :) no ale coz co sie stalo to sie nie odstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje palce ja drapia po waginie :) xxx posiadam dzieci jedno i absolutnie moje dziecko nie uwaza tego za wstyd na poczatku owszem ale jak zobaczylo ile mamusia smakolykow przyniosla to az sie oczy zaswiecily a tymi slodyczami przekupil kolegow z podworka i nikt sie znas nie smieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
A czemuś tych mandarynek nie wzieła? Kurwa,poprzewracało sie w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreveta bo sie zle wyrazilas mowi sie napoj 3 cytryny a nie tylko cytryny co ty kali, ze polska mowa nie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Loruś-idz spytaj stylistek. Przypomniec co pisalaś o dowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade w poniedzialek dokupic zapas lakierow heheheh kuie sobie taki zolty odblaskowy pod ultrafiolet i bede w nocy swiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,oj tam;-) dlatego nie odpowiem an pytanie , a rozwiazanie ostrych koncowektipsow jest bardzo proste i podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×