Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość oj tam,oj tam;-)
Wezcie mi powiedzcie jak mozna podrapac tipsami? Brzuch mi peka,swedzi jak cholera a nawet podrapac sie nie umiem:-( a co dopiero tego boloka na nosie eksmitować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba hehehe dobre ja pije bez wiec chyba jestem na przedzie z wygraniem heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
'nie podrapać kumpli' woow moge cie dotknac gwiazdo uczelni? Lorenko a co ja na to poradze,jak cały czas pamietam o twoim przywitaniu? Dziewczyny boja sie ci radzic bo znow je wyzwiesz od suk i krów. Pozatym wciaz kłamiesz,i chciałaś mnie oszpecić. Swoja droga-swojego mezczyzny nie podrapiesz? Bo twierdzisz ze widujecie sie codziennie a piszesz o kumplach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Wdać jak sie uczysz,buahaha. Pozatym-twierdzisz ze jesteś taka zajebista ze w pol godziny przed egzaminem zdołasz opanować material. A wczoraj? Czemu żescie sie niewidzieli? Okres dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lori po pierwsze szykanowania ciebie, a nie z ciebie:D Po drugie jestem mila, twoje prace sa nieprofesjonalne i brzydkie, zniechecaja. Oceniam cie sprawiedliwie, a jesli cos sie zmienilo to wstaw zdjecie i sie pochwal Po trzecie naprawde cie lubie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
ale suszy, zaraz wyciagne lapsko po 3 cytryniacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ewelina-jednym słowem masz przejebane;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Trzymajcie mnie-kreveta znajdz prosze fragment w ktorym pisze ze spotyka sie z nim codziennie? A poczestuje ptasim mleczkiem w czekoladzie mocnomlecznej;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
dziewczyny, nie wiem, jak u loreline na 'uczelni', ale ja na zajeciach na moim zaledwie uniwerku nie drapalam kolegow, to jakas podejrzana sprawa musi byc, jakas rozpusta tam odchodzi w bialy dzien, ze oni sie bezwstydnie drapia, ciekawe jeszcze, po czym (!), skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
kafetełe mi sie zacina!!! nie widze ojego wpisu o drapaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popeiracie codziennych spotkan? przeciez pisalas, ze widujecie sie dzien w dzien, a poza tym jak ty chcesz miec meza jak nie popierasz codziennych spotkan?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Krevetuńcia-dokładnie. Jutro loreline nam napisze,ze sie niewiduja,bowyjechal do uk by nazbierac na ich wspolne gniazdko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
to dosc dziwne, ze jeszcze niedawno loreline spotykala sie codziennie z chlopakiem i nie widziala w tym nic zlego, a tu nagle zmienila stanowisko, moze ten chlopak jest tak samo prawdziwy, jak jej talent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×