Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
a czy nie będzie nietaktem z mojej strony jeśli zapytam Cię, dlaczego to robisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa poprzedni post sie nie wyswietlil:O Jesli wiec lori nie brzydzi cie wkladanie brudnych paluchow do buzi, bo nie wierze, ze mjesz rece przed kazdym obgryzaniem to juz nic ci nie pomoze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
to podchodz do zycia troche bardziej na luzie. ja przed egzaminem albo kiedy czekam na wyniki mowie sobie ze bedzie co bedzie. nagle cud sie nie stanie, a obgryzanie paznokci raczej oceny Ci nie podwyzszy :P albo znajdz sobie inny sposob na odreagowanie.. nie wiem, slonecznik skub?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori ale nie myjesz rak co minute :P starczy ze sie za przeproszeniem po d..pie podrapiesz :P a potem paluszek mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
a obgryzasz w czasie klotni czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Taki już los:-D nieważne,że sama sie prosiła;-) Z obgryzaniem jest jak z paleniem-a tylu ludzi rzuciło palenie ale to tego trzeba samozaparcia. Lori,wiec jakieś ziołowe środki uspokajajace i do dzieła. Pozatym, nie odp.czemu nie chcesz by rodzice o tych groźbach wiedzieli? Dla mnie b.wstydliwe byłyby fantazje o bdsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
oj tam -> ja palę :D ale to w sumie dlatego, że na razie nie czuję potrzeby, żeby rzucić :P ale jakby mi przeszkadzało, że śmierdzę fajami (tak jak lori przeszkadza obgryzanie) to bym się zaparła i rzuciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przykładowo Dowi27, Czarna Izabella i inni szykanowali ze mnie, drwiły " rozmawiasz z nami wirutalnie, czyli przez KOMPUTER, a żeby z nami pisać używasz klawiatury, zgadłam? Chyba, że podczas tych kłótni odeszłaś od kompa i skuliłaś się w kątku... Ale nie, bo ty dalej pisałaś :P Macałaś klawiaturkę i pazury zżerałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lori wystarczy, ze zlapiesz na uczelni czy w autobusie sie za jakas barierke, dotkniesz krzesla, lawki a potem bach paluch do buzi:P A przed toba moze jakis oblech w dupie sobie grzebal i dotykal tego co ty:O A ty ze smakiem sie tym zajadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
kreweta :D:D:D:D:D:D lori no to jesli Ty kogos urazilas to zamiast obgryzac paznokcie lepiej idz i przepros :) a jesli ktos Ciebie to zwyczajnie to olej, bo po 1 wiesz ze ktos to powiedzial w nerwach, po 2 chyba nie warto sie przejmowac tym co ktos o Tobie mysli albo tez znajdz cos w zamian, nie wiem, sa tacy co lubia tluc talerze, sa tacy co wyzywaja sie grajac na kompie no kurcze tez sie czasami z kims pokloce ale nie obgryzam z tego powodu paznokci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
a jesz tez te paznokcie? czy wypluwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiec lorka rozumiec, ze obgryzanie u ciebie jest niczym ceremonia jakas:D najpierw zanim zaczniesz obgeyzac myjesz dokladnie dlonie tak? Jesli tak to robisz to swiadomie calkiem:O dziwne, bo wiekszosc osob wlasnie obgryza pod wplywem emocji, chwili, a ty robisz tak jakbys chciala:D O ile to prawda z tym, ze myjesz rece przed obgryzaniem specjalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
tzn. ze taka osoba nie byla warta zebys zwracala na nia uwage, zwyczajnie olewasz. mialam kiedys taka bliska kolezanke, ktora nagle przestala sie odzywac (jak sie potem okazalo spotykala sie ze mna tylko po to zeby zblizyc sie do chlopaka ktory jej sie podobal, a byl kumplem mojego faceta). najpierw sprawdzilam czy zyje (bo przeciez moglo cos sie stac), a potem olalam. jak nie to nie, o przyjazn prosic nie bede, jej strata nie moja. tak do tego podchodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorcia to jak tu się z kimś kłóciłaś to nie obgryzywałaś ? i potem nie dotykałaś klawiatury ? czy wirtualnych kłótni to nie dotyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wiem kiedy ty obgryzasz, ale to, ze obgryzasz z powodu stresu przed egzaminem nie zmienia faktu, ze na twoich paznokciach znajduja sie bakterie:O A nawet jesli je myjesz przed to zjadasz pazura, ktory nie jest najzdrowszym pozywieniem dla czlowieka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
wezcie bo mi sie na wymioty zbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
Lorka fuuuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no widzisz, ja na Twoim miejscu powiedzialabym ze teraz to ja nie mam ochoty go znac. i bez zadnego obgryzania i bez nerwow. szkoda mi czasu na znajomych ktorzy nie moga sie zdecydowac czy chca ze mna gadac czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie zmusic do jedzenia czegos bo odrana nic przez to gardlo, a teraz po powyzszych wpisach osoby znanej, nie mam ochoty na nic. dobra dieta , trzeba ja opatentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×