Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hetera07

pozyczka

Polecane posty

Gość hetera07

Witam, mam pytanie, chcialabym wziac pozyczke w getin banku 4000zl. Niedlugo sie do nich wybieram,ale najpierw bym chciala poczytac opinie w internecie. Mam 23 lata, nigdy nie pracowalam, chce wziac swoja pierwsza w zyciu pozyczke na dowod, na 12 miesiecy wyniesie mnie to ok 400zl miesiecznie, teraz pytanie, jaka mam pewnosc ze oprocetowanie nie wzrosnie przez rok i raty nie beda sie zwiekszac? czy moge miec taka pewnosc? pyt. nr. 2 czy moge wziasc pozyczke bez konta w banku? poprostu przynosic im pieniadze do oddzialu lub przesylac z konta kolezanki? pyt. nr. 3 czy jest mozliwosc zeby papiery z tego Banku nie przychodzily do mojego mieszkania? dadza mi gotowke w Banku bez wysylania zawiadomien itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygygygygy
To, że do udzielenia pożyczki wystarczy dowód osobisty to znaczy, że bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach tylko oświadczenie uzupełnione przez Ciebie . Aby wziąć kredyt (pożyczkę) w banku musisz mieć stałe źródło dochodów co najmniej przez okres spłaty pożyczki i w określonej kwocie. tj. musisz posiadać tzw. zdolności kredytową czyli zdolność do spłaty rat kredytowych wraz z odsetkami. Jeżeli ktoś bierze pożyczkę ze zmienną stopą procentową nie ma gwarancji, że oprocentowanie nie wzrośnie a tym samym raty nie będą wyższe. Ale może również oprocentowanie zmaleć jak to przy zmiennym oprocentowaniu... Taką pewność możesz mieć tyko przy pożyczce ze stałą stopą procentową. A to czy do pożyczki jest konieczne posiadanie konta i stałych wpłat na to konto zapytaj w oddziale banku. Może być tak, że konto będzie konieczne i stałe wpłaty a raty kredytu będą automatycznie pobierane z tego właśnie konta. Przede wszystkim zapytaj o to czy jako osoba niepracująca możesz się ubiegać o pożyczkę (ja w to wątpię). Wyłata pożyczki następuje zazwyczaj na konto lub gotówką w kasie banku. Możesz podać adres do korespondencji inny niż adres stałego zameldowania. W ogóle sądzę, że wszystkie te pytania powinnaś skierować do doradcy oddziału w których chcesz wziąć pożyczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gery65234
kasia6124.ebrokerpartner. pl możesz tu złożyć wniosek.w sumie mój brat nie pracuje a dostał w prowidencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa1123
i pewnie odda prowidentowi 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetera07
No wlasnie wiem... zalamaliscie mnie ta wiadomoscia. Czy gdziekolwiek w instytuacjach np. pozabankowych moglabym dostac pozyczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111122222222222
ale z czego chcesz zwrocic te pozyczke skoro nie masz zadnych dochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetera07
Chrzesna przesyla mi co miesiac 200 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mowi
ze ona chce oddac? Chce wziac a nie pozyczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Decyzja należy do Ciebie
Jeżeli nie masz dochodów, to z czego zamierzasz spłacać? Najpewniej otrzymasz pożyczkę z Prowidenta.U nich otrzymują nawet menele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×