Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polinx

Jaka jest obecnie najlepsza sieć komórkowa na polskim rynku?

Polecane posty

Gość gość
plus-jedna zpierwszych-sieci, ja jestam unich-ponad 19 lat. place malo nieograniczony czas,internetu i dzwonienie z komurki. inne sieci to klamstwo i obluda,niewiezcie ich promocja! tadeusz-gdansk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orencz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
Należące do Orange - Nju. Wcześniej polecałem coś innego, bo nieco się nimi zraziłem - przez fatalną jakość rozmów - ale zobaczymy jak będzie teraz. Się przenoszę się, a właściwie - zmieniam numer. DO 29 zł, zakładając, że żadnych świnek już nie będzie - jak najbardziej mi pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nju mobile, jestem zadowolony. Mam abonament, płace nie wiele, nie mam problemu z zasięgiem. Jak ktoś myślał o tej sieci, to warto poczytać opinie klientów i ważne info, zanim się podpiszę umowę http://njumobileopinie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaSzmajchel
A co lepsze Plush czy Virgin? Bo to dwie sieci których Komórkomat pokazuje jako najkorzystniejsze. Jak z zasięgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam abonament w Plusie dokladnie Premium Mobile. Obydwoje z mezem przeszlismy do tej firmy odhodzac od Orange i Playa. Abonament 24,70, wszystko no limit i internetu mozna powiedziec ze tez. Szczerze mowiac polecam https://ambasador.premiummobile.pl/oferta/a2xbfx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Virgin Mobile :) Na prawde fajna sieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibba
a ja zaproponuję Otvarta. Mam u nich numer od miesiąca. Płacę niecałe 18 zł miesięcznie, mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 GB internetu w pakiecie. Dodatkowo umowa na czas nieokreślony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrodzinie
wrodzinie ma naprawde bardzo dobrą oferte. ja sie na pewno skusze na te promocje 60 dni za 30 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NelciaJot
vibba ja też mam numer w sieci Otvarta, uważam, że mają obecnie najlepszą ofertę na rynku. Ja zdecydowałam się na abonament za 13,99 zł miesięcznie. Nie piszę smsów w ogóle a w tym abonamencie mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, na tym mi najbardziej zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu mam a2mobile :) Kupiłam sobie pakiet na 31 dni za 19,90 :) Masz tam nieograniczone połączenia, smsy, internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wRodzinie teraz najlepsza opcja, wyszli z fajnym pakietem i dużo idzie załatwić bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam premium mobile. Wcześniej miałam plusa. Ponieważ jednak abonament nie był fajny, zmieniłam operatora. Było ok, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie że mam coraz częściej problemy z zasięgiem. Poczytałam teraz o tej otvartej - mimo wszystko nie jest chyba atrakcyjniejsza od premium. Prócz może tych najtańszych opcji - bez smsów itp. Ja jednak idę do orange. Mam tam już 3 numery. Za 100 będę miała 4 numery. Na zasięg w tych dotychczas posiadanych też nie narzekam. Także póki co... Chyba że ktoś zna coś lepszego dla kilku numerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A2mobile. Płacisz 2 dychy i wszystko masz nolimit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXklawiaturaXX
a2mobile sa nadal bezkonkurencyjni i chyba predko to sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wierna mobile vikings. Raczej bym się nie porywała na jakieś nowe sieci, nawet jeśli będą mieć lepszą ofertę, bo nigdy nie wiadomo, czy taka sieć za chwilę nie zniknie z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trucjaaaaaa
a mobile vikings to też chyba jakoś bardzo popularna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikonkajjj
@trucjanaaa Jak to nie? U mnie co drugi znajomy ma teraz mobile vikings bo mają bardzo fajną ofertę i w ogóle to strasznie pozytywna sieć patrząc na ich fejsa, czy wpisy nawet na wykopie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid

Potwierdzem, mobile vikings jest coraz bardziej popularna. Ja sam zbieram moich Ziomków, żeby sie przenosili do nich, bo jak będę mieć 5 osób, to wszystko będę mieć za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

ja z doświadczenia mogę polecić sprawdzenie na tej stronie, porządna obsługa i dobra oferta http://ileplacisz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×