Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Allegrowy Król

Kupujący wpłacił kase za przedmiot na konto PAYU a nie konto transakcji!!!

Polecane posty

Gość Allegrowy Król

Jak w temacie. Koleś wpłacił kilka stówek za telefon na konto bankowe firmy PaYu a nie na konto transakcji. Pytanie czy PaYu rozszyfruje te wpłatę i przekaże pieniądze na moje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilomasla
Wchodzisz w allegro i tam klikasz żeby przelało. dostajesz maila że trwa przelewanie na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowy Król
Nie rozumiesz. Koleś nie zrobił wpłaty przez PaYu tak jak to wygląda standardowo po zakupie. Wtedy miałbym kasę w 5 minut. Koleś wziął skądś dane konta Payu i wpłacił na ich adres na Marcelińską 90 w Poznaniu. I w tytule tylko wpisał,że jest to wpłata za aukcję z telefonem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilomasla
O kvrwa co to za osiol? napisz maila do allegro i zapytaj co zrobić. podadzą ci kontakt i popros o zwrot. a najlepiej poszukaj numeru infolinii żeby osobiście pogadać bo mailowo wiesz ile będziesz czekać na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowy Król
No właśnie już napisałem maila. Podejrzewam że kasa poszła się jevać..... A infolinia czynna tylko od pn do pt........więc dzisiaj nic sie nie dowiem..... pytałem czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miloszu...,
Ale czemu się martwisz? niech kolo co wpłacił kombinuje za swoją głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowy Król
no martwie sie bo ta kasa zaten telefon już została rozplanowana :) koleś obiecywał szybką wpłatę i tak dał d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×