Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Admin zabrania mi pić!

Polecane posty

Brahmin, ok to jeśli chodzi o wymianę, to....moje widziałeś, wiec teraz możesz nam już wysłać foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie wymiana o niskim stopniu opłacalności, bo ja widziałem tylko jedno, a moje zobaczy kilkanaście osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic chyba... Lecz jak już obiecujesz striptiz to się nie dziw , że publika czeka zniecierpliwiona na przedstawienie :D Mogłeś sobie zawsze zażyczyć w ramach prezentu fotek ślicznych kafeterianek w stroju Ewy :D a teraz to już po ptakach... teraz to ja chce patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc sprecyzuję - pokaz na żywo jest bez wymiany, ale fotki już tak. Przyjedź, to się przekonasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po alkoholu za kółko nie wsiadam... a dziś kiepskie warunki na autostradzie, 160 km/h nie polecę:( Może się rozwlec do 1,5-2 h, a Ty zdążysz sie juz ubzdryngolić... i taki striptiz bede tylko miała, że Cię rozbiore z portek i zataszczę nieprzytomnego na wyro. Zmeczona jazdą i niańczeniem ubzdryngolonego padnę obok, nie zdązywszy obrócić kolejnej puszeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do autora
Brahmin, skąd wziąłes swój nick? Wiesz w ogóle co on oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady, przedstawiłaś nam pesymistyczn ą wersje wydarzeń, a teraz przedstaw tę optymistyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia... Foxy, to mogę obiecać - bez Ciebie nie piję, a i nawet zataszczyć będę Cię w stanie, gdyby zaistniała taka potrzeba:) A nick wziąłem z mojego dawnego zainteresowania kulturą hinduską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistyczna wersja jest taka, że drogowcy obudzili się z zimowego snu i przelecieli sie solniczką po trasie. Da sie poleciec jakies 120, więc w 1,5 h dojadę, a solenizant przez Was utrzymywany w ryzach spozyje tylko tyle wódki, że tylko nieco sie osmieli ale nie padnie plackiem. Natrzaskamy fotek, zrobimy video z wzajemnego obierania z ciuchów. Wy zajmiecie sie odlądaniem filmu, a my pójdziemy... dalej pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do autora
Ni właśnie tak podejrzewalam. Moj maz jest z kasty braminów. Pozdro. Fajny nick 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi admin zabronił wklejać linki. Dlatego przyszłam z pustymi rękami:( ale ze szczerymi życzeniami "Wszystkiego dobrego Brahminie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Foxy, nie zatańczyłabyś ze mną, żeby uszczęśliwić tą brzydszą część forum?;) Wiem, że bardziej popularna jest pisownia bramin (bez "h"), ale moja wersja wydaje mi się właściwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, Twe delikatne dłonie mi bardziej drogie, niźli wór prezentami przepełniony:) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że bym zatańczyła. Co to za impreza bez tańców? :) Jaki podkład muzyczny mamy do podwójnego striptizu? Zanim ściagne szofera mogłabym wydumać i przetestować na szybko jakiś seksowny układ choreorgraficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy i Hari Cristinę, jakoś nie widzę tamburynów, kadzidełek, tylko skostniałe damy, które nie wiedzą w jaką piżamkę się przywdziać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×