Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Admin zabrania mi pić!

Polecane posty

Gratulacje:) Domyślam, się że lisy są na tyle sprytne, że mają o wiele więcej wabików na myśliwego niż uwodzicielskie poruszanie kitą... Matko Święta, nie strasz vieviór. Tak długo mam się jeszcze ze sobą męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ;) Nowy musiałby wkuwać przez tydzień by zapamiętać sobie nicki wszystkich osób, których nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletny brak synchronizacji
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia oraz uwzględniając twój, podobny do mojego sposób myślenia wnoszę, że dłużej niż będziesz w stanie znieść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chłoście to ja już marzę od lat, ale chłostającą nie tak łatwo znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam o tym Dark ;) ale nie wyczaruję już dzisiaj jakiś ambitniejszych zagrywek. Musisz się zadowolić tymi tandetnymi zaczepkami :O Jakby na to nie patrzeć, nie jestem doskonały. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpadnij jakieś ostrej babce to Ci tyłek skroi :D i to bez hasła bezpieczeństwa hehe Noooo albo zamów jak wyżej wspomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też nie bo mnie żadna jeszcze nie wychłostała :D no i chwała w sumie bo tyłeczka by mi szkoda było :P Za takimi pręgami to byłoby mi chyba nie do yyy... twarzy?:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baco poć tu
Cosik wom powiym. Ta dziewucha z Brynny co tańcuje w tym klubie, rozpierdoliła auto. Widziołech go na lawecie. Przod cały skasowany. Brahmin ty chyba jom znosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baco poć tu
Cosik wom powiym. Ta dziewucha z Brynny co tańcuje w tym klubie, rozpierdoliła auto. Widziołech go na lawecie. Przod cały skasowany. Brahmin ty chyba jom znosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mojego nie szkoda, mam sporo blizn, ale na tyłku i na plecach niestety żadnej... To ąż taki cenny ten Twój tyłek, że Ci go szkoda?;) Jo nie miom szto to je Brynna w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz ściągać, może być w majtkach;) Posta wręcz trzeba pchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze bardziej wstydliwy niż Ty, ale uczynienie przez Ciebie pierwszego kroku z pewnością by mnie ośmieliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baco poć tu
Brahmin,albo toś ty nie pisoł z łonom. Miała ksywe Weronika czy cosik takigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ukazał mi się obraz Brahima z wydepilowanymi dla Bó udami i sterczącą, wezbraną na granicy wybuchu pałką... proszącego o chłostę i marzącego o tańcu brzucha zafundowanym przez Foxy... Ah i jeszcze o tym bezcennym tyłeczku... i Ty się niby wstydzisz?:D :D :D Oj kłamczuszek, oj nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×