Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_byc_chuda

zdrowe odchudzanie! jojodietom mowimy NIE

Polecane posty

Gość chce_byc_chuda

Cześć. Otóż, mam 163cm wzrostu i 70-73kg żywej wagi. (zależy od dnia wiadomo). Od jakiś 10dni się odchudzam. Tj. zdrowo się odżywiam. Powiedziałam dość wszystkim dietom! Po każdej będzie jojo,jeżeli nie będziemy jej kontynuować całe życie. Tak więc pytanie do was: może chcecie się przyłączyć i nawzajem powspierać. Mój przykładowy dzień wygląda tak: 6.20 pobudka,tabletka therm line II,poł kubka zimnej wody z wyciśniętym sokiem z połowki cytryny,śniadanie-jogurt nat./mleko 0.5% 3łyżki muesli 2łyżki otrąb lub dwie kromki razowego lub ziarnistego chleba z wędliną i warzywami lub białym chudym serem. Kolejny posiłek jem o 10.30 i tu zależy,jeśli na śniadanie był jogurt to jem kanapkę a jeśli była kanapka to jogurt(czasami naturalny czasami z ziarnami zbóż). Następny posiłek ok.13.30 może być owoc,garść muesli,orzechów. Obiad 16.00 to akurat dowolnie: chude mięso drobiowe,zupy,pół woreczka ryżu brązowego lub kaszy gryczanej,garść makaronu brązowego. Najlepiej podzielić maly talerzyk(śr.16cm) na trzy części. Jedna kasza,ryż,makaron,druga mięso,kotlet sojowy,trzecia warzywa. Ostatni posilek jem ok.18-19.nie mogą być to węglowodany(często mylnie przy dietach jemy np.owoc) najlepszym posilkiem będzie coś co zawiera dużo białka. Posiłki jemy co 3-4 godziny , ostatni max 3 godz.przed snem. Do diety dołączyłam tabletki Therm Line II i piję na noc kubek herbaty czerwonej lub slim figura spalanie. Jeżdże 30-60minut na rowerze,najmniejsze obciążenie więcej obrotów spala się wtedy tłuszcz a nie powstają mięśnie. Przez ostatnie 30min cwiczen robię interwaly(tj.minuja najszybciej jak umiem 4min normalnie) + przez 10min cwiczenie na pupę,uda i nogi. Od następnego tygodnia dołączam to cwiczenie http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-odchudzajace/schudnij-nawet-25kg/ teraz spożywam ok.1300kcal i czuję się ok.pomimo że dziennie spalam jakieś 450. Swoją najodpowiedniejszą ilość kalorii mozna obliczyć ze wzoru = 24*wasza waga. Mi wychodzi 1700kcal ale aż tylę nie potrzebuję :). Ćwiczenia najlepiej wykonywać rano,ale nie zawsze jest jak. Ja robie ok.19,tak 30min po kolacji. Chcę schudnąć powoli a dobrze,bez nieciągnacych się w nieskonczonosc diet.kto jest ze mną, zapraszam! Mam nadzieję że będzie nas choć trochę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_byc_chuda
Dodam że piję szklankę herbaty zielonej,czerwonej,slim figura spalanie, zimną wodę z cytryną i ok. 1l do 1.5l wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×