Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liewhfuiwh

jak schudnac kiedy lubi sie jesc???

Polecane posty

Gość liewhfuiwh

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaabbbbbbbbbbbbccccccccc
jesc mniej pic wiecej (wody, herbat zielonej i czerwonej) nie jesc po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl trochę
a jak wyjść z alkoholizmu kiedy lubi się pić? a jak rzucić palenie kiedy lubi się palić? a jak wstać z łóżka kiedy się lubi spać? no ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kręcę hula hoop
jem dużo, naprawdę , ale kręcę prawie codziennie pół godziny i brzuch mam fajny. bo u mnie jak sie gromadzi tkanka tłuszczowa, to głównie na brzuchu i biodrach, ale biodra takie lubię a brzuch, no to brzuch, wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecde;000
dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jndhcbjlzhbvkjbz
jeść smacznie ale ograniczyć kalorie mocno.... Ja jem same pyszności a nie przekraczam 1200 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkawisnia
robic sobie smaczne posilki , ktore jednoczesnie beda nieskokaloryczne (wolowina, ryba, warzywa) I sprobowac zrezygnowac z niektorych produktow, np z cukru, soli. Nalezy rezygnowac powoli, tak aby nasz organizm sie przyzwyczail/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strtsrsaa
a co jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakarolinaa
Ja uwielbiałam jeść różne śmieci i pyszne obiadki typu kotlet w panierce z ziemniakami ;) ale po ciąży musiałam schudnąć bo wyglądałam jak słonica, przemęczyłam się 3 miesiące zrzuciłam zbędne 15kg i nauczyłam się przyjemności z jedzenia w mniejszych ilościach i rzadziej coś kalorycznego, polubiłam warzywa i owoce, ogólnie zmieniłam nastawienie do jedzenia i skupiłam się na dbaniu o swoje ciało bo co mi po zjedzeniu dużych ilości czegoś dobrego jak potem tłuszcz się wylewa bokami. Lepiej jeść to co się lubi rzadziej i nie tyć niż rozpychać żołądek każdego dnia, ja jem mimo wszystko dużo bo często a dawniej jadłam 3 wielkie posiłki plus chipsy i tego typu rzeczy, jedzenie regularne sprawia że nie rzucam się na żarcie a zwłaszcza słodycze. Nawet jak się uwielbia jeść można schudnąć, nie trzeba się głodzić tylko wystarczy zmienić nawyki na co dzień a przyjemności raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesrfgh
MÓJ SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Jedyne, co odchudza to umiarkowane jedzenie i dużo ruchu ;) Wiem, żadne odkrycie;) Tabletki, żele, dziwaczne diety itp to tylko sposób na zarobienie na epidemii otyłości i chyba większość z nas jużo tym się przekonała. Jednak jeśli ktoś ma słabą wolę i uwielbia jeść, to zdrowe odżywianie może mu przychodzić z wielkim trudem i zniweczyć plany osiągnięcia wymarzonej, zdrowej sylwetki. Tu może pomóc Yerba Mate, która: -hamuje apetyt, -daje uczucie sytości w żołądku, -przyspiesza przemianę materii -oczyszcza z toksyn -ma mnóstwo witamin (włosy, cera, skóra i paznokcie bedą wdzięczne za taki zestaw;) -pobudza lepiej niż kawa (idealna do nauki!) -i wiele wiele innych ...(możecie o tym poczytać na blogu-link niżej) Pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeść tylko że mniejsze posiłki a za to częściej... do tego sporo ruchu i dużo wody. A jeśli zdecydujesz się na jakąś dietę to polecam Cambridge, dieta jest zbilansowana, z gotowymi produktami, jeżeli nie masz za dużo do zrzucenia to będzie to dieta mieszana i gwarantuje Ci że nie będziesz chodził(a) głodny/a bo jedzenia jest tam naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzenie może być dobre, nawet wtedy kiedy jest zdrowe :) Chociaż czasem wydaje się, że tylko fastfoody są pyszne. Z pewnością gdy wyjedziecie na wakacje w Primaverze, nauczycie się zdrowo odżywiać. Wczasy odchudzające naprawdę pokażą ile dobrego może przynieść racjonalne odżywiania :) Sprawdźcie ofertę Primavery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfc
Dnia 13.01.2013 o 17:12, Gość pomyśl trochę napisał:

a jak wyjść z alkoholizmu kiedy lubi się pić? a jak rzucić palenie kiedy lubi się palić? a jak wstać z łóżka kiedy się lubi spać? no ludzie..

co ty ...isz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selemka

Jednymi z bardziej ulubionych soków są Nuja – smaczne i bardzo wartościowe. Mają dobry skład – a dodatkowo połączenia smakowe są naprawdę godne kubków smakowych! czesto dodaje je do mojej diety! i to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×