Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life Sucks

Dlaczego normalny facet dostaje regularnie kosza?

Polecane posty

Gość imponator
nie mam twarzy i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
biedactwo :D dresem może nie ale płaczkiem jesteś na forum płaczesz to i w życiu też pewnei non stop się nad sobą użalasz. jak płaczek to i pewnie maminsynek bo to idzie w parze. poszukaj wśród tych homo bedziesz robił za kobietę i na pewno świetnie Ci to wyjdzie :D a tak serio to dobre miejsce wybrałeś na użalanie tu pewnie pełno pieknych i mądrych kobiet które też się ciągle użalają że jeszcze nikt się nie poznał na ich zaletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie masz jaj
Nie pierdol chcą prawidziwych mężczyzn ale dla takich co mówią jak ty prawdziwym mężczyzną jest jakiś dres albo jakiś robol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imponator
podchodź do desperatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszcza maryjanny
ok a na ilu randkach do tej pory byles? i kobiety cie juz rzucaja po pierwszej randce czy dalej? a moze wybierasz sobei zle laski na takie randki? nie znamy cie wiec ciezko dac ci odpowiedz ldaczego nei mozesz sobei znalezc dziewczyny, a moze mas zjakas wewnatrzna blokade?? jakies traumy z dziecinstwa? kij wie....moja znajoma ma zawsze problem z facetami bo wychowywala sie bez ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie masz jaj
coś kafe sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuchomiu s rys.
Kobietom dres i damski bokser imponuje bo to ich zdaniem prawd iwy mężczyzna. Normalny facet dla kobiet jest nudziarzem bo nie ma z nim takich emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if mam radzić to mądrze
bo nie ma normalnych kobiet kiedy wszyscy faceci sa normalni kiedy byłoby odwrotnie to ludzie przestali by istnieć bo wiekszosc kobiet byłaby niepłodna a reszta głupia bo płodna wiec by nie utrzymała ciąży albo zabiła własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie masz jaj
19:22 [zgłoś do usunięcia]tuchomiu s rys. Kobietom dres i damski bokser imponuje bo to ich zdaniem prawd iwy mężczyzna. Normalny facet dla kobiet jest nudziarzem bo nie ma z nim takich emocji. x można być prawdziwym mężczyzną i nie być nudziarzem takim jak ty piszącym na babskim forum i użalającym się jak to "porządni" mają źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life Sucks
Poprostu traktuja mnie tylko jako kolege. Nie jestem mamisynkiem juz 4lata mieszkam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if mam radzić to mądrze
prawda jest bardzo smutna przynajmniej w moim przypadku bardzo wkurwiam kobiety i wtenczas daja mi kosza i odchodzą nic na to nie poradzę tak mnie wychowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if mam radzić to mądrze
jestem tak wkurwiajacy ze nie do wytrzymania sam ze soba trudno mi wytrzymac a co dopiero ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studyjnej dubbing
Kobiety nie chcą normalnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie masz jaj
Dla ciebie normalny to jani niby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if mam radzić to mądrze
osoby przychodza do mnie i pytaja się czy ma mnie zabić! bo czytał to co ja pisał w necie i daje mi kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie masz jaj
jaki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if mam radzić to mądrze
co prawda jest to jeszcze pożyłbym sobie ale z koszem to nie umiem wiec dalej wkurwiam osobników i dalej chca mnie zabic a ja wciaż z tym koszem siedze lub stoje przy kobiecie i ona daje mi nastepnego kosza i ja go biore i mam juz dwa kosze do pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jaki normalny?
pewnie 29letni prawiczek, którym kobiety gardzą (bo ma na czole odpowiednią pieczęć) który jest bardzo miły i kochałby najmocniej na swiecie każdą która by się nim zainteresowała^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość if mam radzić to mądrze
na dole nie ma reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jaki normalny?
push zrypane kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life Sucks
To zweryfikuje: 22 letni NIE prawiczek ktory stracil prawictwo w wieku 18 lat. Nikt mna nie gardzo, jestem dosyc lubiany. Nie kochalby kazdej ktora by nim sie zainteresowala; aktualnie jedna ma obsesje na moim punkcie ale to jest typowa puszczalska lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
a probowales wsrod samotnych matek ? Bo z tego co rzuca sie w oczy to tam ma branie taki normalny, spokojny, ktory nie puszcza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life Sucks
22 lata i mam szukac samotnych matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaaakaszaka
Pewnie nie jesteś zbyt przystojny i dlatego jestes od razu kwalifikowany do szufladki z napisem kolega. Ot cały sekret, brakuje ci męskości albo jesteś zupełnie nijaki z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaaakaszaka
za przystojnym gościem laski same latają... i zwykle jest i druga randka, potem może być różnie bo to zależy od charakteru, ale na samym początku wygląd jest u na pewno dużej części kobiet ważny niestety. Nikt nie powiedział, że zycie jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life Sucks
Kiedys spotykalem sie z bardzo ladna dziewczyna, ogolnie czesto sie ze mna umawiaja tylko szybko sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaaakaszaka
A nie możesz kolejnej zapytać, żeby powiedziała o co chodzi, jak się okaże, że daje ci kosza, to poproś o wytłumacznie, powiedz, ze nie wiesz czym zrażasz do siebie kobiety a chcesz to poprawic, powiedz, że przeciez nie ma nic do stracenia niech bedzie szczera aż do bólu. Może to wiele dać, tylko bądź uparty i wyciągnij to od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
Nic nie rozumiesz deklu. Podreczniki od biologii wyjasnia ci dlaczego niektorzy to ostatni sort faceta. Co do samotnych matek zas, sa mlodsze od ciebie nawet i wlasnie takowe gustuja w spokojnych,normalnych BO szukaja jelenia i stabilizacji po badboyu lub innym supermenie ktory dawal jej emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life Sucks
Czesto o jakies glupoty sie rozchodzi zawsze cos innego nie ma reguly! poprostu jestem fajnym kolega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaaakaszaka
Myślę, że kobiety z którymi sie umawiałeś nie są szczere i dlatego mówią ci jakieś pierdoły, żeby mieć wymówkę, a prawda może być inna. A same do ciebie podchodzą, proponują spotkanie? Może idą na randkę z nudów albo braku laku, a ty po prostu nie powalasz ich, wiec im sie nie cgce ciagnac znajomosci. Moze jestes nudny... masz jakieś zainteresowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×