Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

djd1987

Kolor ścian do pokoju. Pomocy.

Polecane posty

Gość gość
U nas na ścianach jest położone Travertino - http://www.e-travertino.com. Ma piaskowy, pastelowy kolor, a więc pasuje do wszystkiego, wtedy można poszaleć z kolorami dodatków i mebli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdecydujesz się na jeden kolor to warto byłoby go nieco urozmaicić. Świetnym rozwiązaniem są tego typu fotoobrazy http://fotoobrazyinfo.pl/. Nie dość, że możesz wybrać indywidualny wzór - na przykład zdjęcie Twojej rodziny to jeszcze masz pewność, że dostaniesz obraz ekologiczny, bezwonny i matowy. To świetna ozdoba każdej ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam też miałem duże problemy z dobieraniem kolorów w domu. Zdecydowałem się na zakup wzornika kolorów od firmy www.scaffo.com, która jest producentem takich wzorników. To zdecydowanie ułatwiło mi wybór, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentinka
Bardzo fajna jest apka na telefon od duluxa i nazywa się Visualizer. Można sobie właśnie na niej dopasowywać wirtualnie kolory ścian do naszych mebli czy dodatków. Bardzo pomaga w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novelity

Może pójść w kolory uniwersalne, np szarości. Jeśli już są dodatki bordo i zieleń, nie warto moim zdaniem dokłądać kolejnego mocnego koloru, ewentualnei jakiś odcień bieli, przełamany czymś. 

Zapraszam na mojego bloga na novelity.pl. tam jest posor porad odnośnie urządzania "trudnych" pomieszczeń - małych, nieustawnych. Mam nadzieję, że znajdziesz tam pani coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi kolorami do mieszkania polecam zajrzeć na stronę www.scaffo.com Znajdziecie tam wzorniki kolorów, w które warto zainwestować. To wam pomoże w odpowiednim doborze kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdVin

ja pomieszałem farbę i klinkier, mam jasne płytki klinkierowe King Klinker w połączeniu z ciemną farbą, bardzo przyjemna kompozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk

Może zamiast zwykłej farby coś ciekawszego, jakieś struktury? U mnie fajnie się komponuje klinkier, mam ten materiał od Klinkierbud, wygląda rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×