Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pati17

Stomatolog

Polecane posty

Gość Pati17

W wtorek mam wizytę u stomatologa. Strasznie się boję tego bólu. A więc mam pytanie: dostanę znieczulenie miejscowe przy plombowaniu? Dodam że idę na NFZ a mam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
pewnie tak. teraz maja dobre znieczulenia, wiec nei masz co sie martwic. no przynajmniej prywatnie maja dobre znieczulenia, bo na nfz to ja zebow nie robie juz od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lmkjkkkgg
niIE POLECAM DENTYSKI DR.PYRŻA W DENTALUX - Racławicka w Warszawie. Zapłaciłem sporo za zrobienie zęba po stronie po której po wizycie nie jestem wstanie jeść. Tak pani pyrża mnie urządzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaaaa
Bardzo polecam panią dentystkę z kliniki www.mak-laser.pl MAK-LASER na ul. Cieszkowskiego. Jest po prostu rewelacyjna. Byłam u niej wybielić zęby, ale najpierw musiałam mieć wszystkie ubytki wyleczone. Kobieta wszystko mi tam w buzi wyleczyła co trzeba, a potem wybieliła lampą zęby. Są białe jak śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1963
Polecam dentystę z Polesia: www.stomatolog-retkinia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja01010
Jeżeli chodzi o DENTALUX to moim zdaniem wszyscy lekarze są siebie warci. Trudno znaleźć lekarza, któremu z czystym sumieniem można zaufać. Co ważne, to nie jest tylko moje zdanie. Słyszałam wiele uwag co do profesjonalizmu lekarzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomenik

dobry stomatolog to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosska

No w Centrum Demed leczą dobrze i dokładnie. I nie ma tu mowy o bólu. Ja sama jestem panikarą i dlatego lekarz musi być sprawdzony i delikatny! A tam właśnie tacy pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Dobry stomatolog to podstawa. Jeśli chodzi o Warszawę dobre opinie słyszałam o Eurodental. Pracują tam fachowcy z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jeżeli szukacie dentysty w Bielsku Białej polecam Centrum stomatologiczne Joko Dent. Miałam u nich leczone zęby przez Panią JOANNA KALITA – JÓŹWIK. Profesjonalistka z dużą wiedzą i cierpliwością. Zawsze bałam się dentysty, teraz chodzę regularnie na wizyty bez lęku i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrego gabinetu stomatologicznego to polecam LuxMed. Korzystałam z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jestem zadowolona ze Stomatologii dr Cichonia, mają dobrych i dokładnych specjalistów. i dzięki nim mam ładny i równy uśmiech. nie boję się uśmiechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×