Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx

Podróż autokarem

Polecane posty

Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
spadam zapytać gdzie indziej... tu same tępe strzały siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
tak, 3 tys. za 3-4 gwiazdki dla 2 osób. Przecież jeszcze trwają promocje "first minute"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
poproszę link zatem, bo ja nie znalazłam...........nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa
co za tępa dzida! będzie dzieciaka męczyc tylko po to zeby potem wrzucic fotki na nk i fejsa zeby sie pochwalic koleżankom z zawodówy. tępak z ciebie przeogromny, szkoda mi twojego dzieciaka ze ma taka walnietą matkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdhgh
3000 zl za rodzine to chyba bez wyzywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz się pigu do pracy
I zarób na lepsze wczasy pasożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co to ma być głodówka?
A to mają być wczasy czy samoumęczenie? jedź z pielgrzymami do meczugorie ucieszą się :D za 3tysiące to my 10dni nad bałtykiem spędzamy! także nie wiem na co na ci to starczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaaa.
Autorko, gdybys kupila bilety lotnicze dzisiaj na lipiec powiedzmy, to zaplacilabys mało... My w listopadzie za 5-osobowa rodzine zaplacilismy 3800 - British Airways, lot do Londynu, maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaaa.
w tym oczywiscie powrot do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanie loty
Czasami naprawdę niewiele droższe wyjdzie przelot samolotem, a jeśli ma się męczyć dziecko tyle godzin to znacznie lepiej ciutkę dopłacić i lecieć znacznie krócej, a i dziecko było by bardziej zainteresowane podróżą samolotem. ja ostatnio tani lot znalazłam tu http://www.pansamolocik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja byłam z moją małą w zeszłym roku w Grecji. Miała wtedy 3,5 roku właśnie autokarem bo mąż przeraźliwie boi się latać :) Może nie było bardzo komfortowo ale dala radę. Trzeba tylko zapewnić dziecku atrakcje my mieliśmy ze sobą PSP i laptopa. Dogadaliśmy się z kierowcą i ładowaliśmy sprzęty na zmianę ;) zresztą nie tylko my. Sporo przystanków mieliśmy a mała dość dużo spala bo wyjazd był o 2giej w nocy więc jak ruszyliśmy to spala do 8 rano, później przysnęła po obiedzie itd. Pod koniec troszkę ją nosiło ale ogólnie myślałam że będzie gorzej. Pozdrawiam i nie martw się dziewczyno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie wyjazdów przez expedia.com Wychodzi taniej niż z biurem, bo pomijasz pośredników. Ja w październiku lecę na 3 tygodnie na Filipiny za 1,5tys dolarów za DWIE osoby. Da się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie moge co za tępactwo, prostactwo ,chamstwo i w ogole na tym forum!! Przypuszczam ze wiekszosc ktora podpowiada zalozycielce watku nie ma dzieci:D a jak ma to wpolczuje im z calego serca bo ich mamusie tego organu wlasnie nie posiadaja Odpowiedz autokarem do Chorwacji rady dziecko nie da ale nad polskie morze bedac z drugiego konca Polski dziecko da rade:D bardzo madre i przydatne rady na tym forum znalazlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w tym roku auttokarem w grecji z 3,5 latkiem uwaga 12 dni z wyzywieniem wynioslo nas 3 tys za 3 osoby da sie! i komfort zycia na normalnym poziomie no ale jak ktos chce murzyna co go bedzie wachlował 24h to sory won na dominikane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula_1988
My tak jechaliśmy z ECOLINES i podróż upłynęła całkiem nieźle. Może też dlatego, że te linie są naprawdę komfortowe i profesjonalne, ale pewnie to też zależy od usposobienia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniiaF
A powiesz mi jaki kierunek obraliście? Długa była ta podróż bo nie wiem czy zdecydować się z moją Kamilką pojechać do Paryża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko zachowuje się tak samo w autobusie jak i w samolocie jedyne co doskwiera to nuda dlatego radzę przygotować jakieś kreatywne pomysły - mojemu synkowi wygodniej się śpi w autobusie, chyba że to przypadek że były takie wygodne siedzenia - korzystaliśmy z busfor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micaela778
Dla mnie podróż autobusem to nie problem. Jeździłam już z małymi dziećmi i wszystko jest kwestią wyjaśnienia im tego wcześniej. Teraz kupuję zawsze bilety online i wszystko mam pod kontrolą. Ostatnio nawet znalazłam portal https://busfor.pl/autobusy/Berlin/Warszawa i tam to już wgl wszystko odbywa się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem może się pojawić jeśli dziecko ma chorobę lokomocyjną, a tak to w dobrze wyposaznym busie nie powinno być problemów. Ja w ostatnie wakacje podróżowałam z grupą znajomych po Europie właśnie autokarem i podróż wspominamy bardzo dobrze. Wynajęliśmy luksusowego busa od tej firmy http://www.stradatour.pl/ i uważam, ze warto stawiać na wysoki standard, bo bez klimatyzacji czy toalety ciężko w długiej podróży. Nasz przewoźnik miał tez dvd wiec się nie nudziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczny, dodatkowo sprawdzony przez policję, autokar wynajęliśmy w firmie www.autokary-katowice.com.pl gdzie również pan kierowca cechował się wyjątkową sumiennością i poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8309

Ja gorąco polecam podróże z https://www.fabisiakprzewozy.pl/ !!

Nie raz korzystałam z ich usług, jadąc z dziećmi na narty w czasie ferii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8309

Ja gorąco polecam podróże z https://www.fabisiakprzewozy.pl/ !!

Nie raz korzystałam z ich usług, jadąc z dziećmi na narty w czasie ferii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×