Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIAŃKO123

**** ROCZNICA ŚLUBU I WYNAJEM PUBU W WARSZAWIE***

Polecane posty

Gość NIAŃKO123

Witam mam pytanie ;) mam z mężem 15 rocznicę ślubu ( marzec) chciała bym zrobić przyjęcie niespodziankę na 45 osób :) Czy może znacie jakieś fajne puby w Warszawie , które można wynająć lub może ktoś z Was robił coś takiego i doradzi , gdzie i za ile ?! ;) Ja zrobiłam coś takiego mężowi na 25 urodziny i był w niebo wzięty do dzisiaj to wspomina no ale od tego czasu minęło 12 lat :D Z góry dziękuję za pomoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę 12
Życzę szczęścia :) i udanej rocznicy :) Niestety nie licz że ktoś Ci tu pomoże to zadufane w sobie babsztyle które po 50 razy wklejają te same linki i zadają denne pytania ! Jak dla mnie fajnym miejscem może być pub CHARLI :) albo 7 na MDM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stavisky
pub "U Przyjaciół" ul.Ciołka 10b - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIAŃKO123
Dziękuję bardzo wszystkim ❤️ życzliwym :D za pomoc :) tak chciała bym wynająć cały pub ,by mi się inni goście nie pchali jak to mówią ;) Chyba że jest możliwość jak w tej siódemce na MDM że jest sala na dole :) ok oglądam teraz ten na Ciołka :) Może ktoś jeszcze coś poleci ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia34
W RestHotel W Morach możesz zorganizować taką imprezę. Mory znajdują się w odległości 10 km od lotniska Okęcie. Możesz wynająć salę, zamówić jedzenie oraz obsługę kelnerską. Goście mogą tam się zabawić, grając w bilard czy też w kręgle. Myślę, że jest to idealne miejsce na taką imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×