Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miltem83

Zdrada z dziwką

Polecane posty

Gość Miltem83

Niedawno w dniu 30 urodzin poszedłem z kolegą do dziwki. Zrobiliśmy to z nią razem. Acha od 2009 roku jestem w związku małżeńskim. Zle mi z tym, przyznać się czy nie ? Cały czas myślę o innych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowisko Bogdanka
Popularny swego czasu program "Z Walęsą na rybach". Edycja zimowa.. Prezydent sam wybiera scenerię, rozstawia krzesełko, wykuwa przerębel, siada, kamery wlączone... Nagle slychać donośny glos: " TU NIE MA ŻADNYCH RYB!!!!" Prezydent i ekipa skonsternowani rozglądają się dookola.. i znów słyszą : " TU NIE MA ŻADNYCH RYB!!!!!!!!" W końcu Wałęsa zirytowany wstał z krzesełka i krzyczy : " Kto to ??" " TU MÓWIĘ JA - KIEROWNIK LODOWISKA! TU NIE MA ŻADNYCH RYB!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie uczucia są normalne
żyj z tym nic nie mówiąc, było minęło skoro żałujesz to już zmyłes z siebie winę....eeeee tak to szło czy coś pokręciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa9876554
idź i powiedz.rozwód pewny,ale za to dziewczyna ułoży sobie życie z kimś wartościowym i godnym jej a nie ze śmieciem który nie rozumie przysiąg i wartości które ma małżeństwo.źle ci z tym? a nie było ci źle w momencie kurw..... się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×