Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkaz

Jak Wygladal Wasz Ostatni Lodzik?? :)

Polecane posty

Mój ostatni lodzik, hmmmmm.... Leżę sobie, podchodzi kochanka, rozpina rozporek, wyjmuje go i całuje. Potem odchodzi, zakrywają trumnę wiekiem. A ja patrzę na to z czeluści piekieł.. Kurcze a może mnie spalą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlok7
Ja bede mial za chwile to po wszystkim postaram sie opisac :D Jest tak anladowany ze bedzie tego troche dla niej napewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blefiur
Ale tu cisza. Taki fajny temat i nie macie sie czym podzielic ? Nie wierze ze Panie ktore tu siedza nie dogadzaja swoim partnerom a panowie nie chca napisac jak im panie dogadzaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BilaOna1
Aaa ja zaraz bede robila :) Juz sie nie moge doczekac jak mi sie zleje na twarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelyonatu
Obciagnelam wlasnie przed chwila 2 kolegom na raz :) O szczegolach pisac nie bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksioo1
...Wlasnie trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2207
ja już zapomniałam jak kutasek smakuje w ustach echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab46
No ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Circus 16
Obciagnelam do samego konca :) Ogolnie kazdy nastepny w moim wykonaniu jest chyba lepszy od poprzedniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reenata
nie wiem już różnie sobie to tłumaczę był w związku z religijną świątoszką która się brzydziła takimi rzeczami i może dlatego ma takie opory??? czuję że czasem jest na skraju, cały pulsuje ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tydz temu jak sie widzielismy. najpierw zrobil mi minetke.potem zaczelam go calowac usta,szyja,brzuch i nizej rozpielam rozporek zebami zdjelam wszystko usiadlam mokra cipka na jego nodze i zaczelam lizac delikatnie z gory na doł potem coraz szybciej delikatnie glowke i calego do buzi az do gardla wtedy sie spuscil .lodzik z polykiem mnial uwielbiam sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalne18
Bajera brzmi bajerancko:) napisz na gg 46447105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex laska
Wczoraj Rano!!! Budzie się i nagle mam chęć na loda. Najpierw całuję i lekko podlizuję a potem zaczyna się namiętny sex. Gdy kończe on odwzajemnia się miętką...bardzo mocną! Ja na chwilę znowu mam jego penisa w ustach a potem wkłada mi go w d**ę...i zaczyna się r****nie. Nadchodzi koniec a on liże moje banie (cycki) potem ujeżdżam jego penisa którego za chwilę wkładam do ust! Wulkan wybucha!!! I znowu miętka, r****nie i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxik
Ja przed wakacjami zrobilem pałe koledze w kiblu w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniec
dziś rano moja narzeczona szykowała się do kąpieli, wszedłem za nią i pomogłem się jej nieco rozebrać i zrobiła mi szybkiego lodzika w łazience, finał w ustach i na piersiach... niestety nie połyka ale obciąga do końca i na końcu wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjeston
@Podbijam bo ciekawy temat :) Ostatni lodzik był pare dni temu podczas okresu ;) Najpierw położyła mnie na plecach i zaczęła dobierać się do rozporka. Od raza brała do buzi, głęboko i rozbierała mnie dalej. Potem to ja zdjąłem jej bluzkę i stanik a następnie rzuciłem ją na łóżko. Okraczyłem ją, przyciskając jej ramiona do boków kolanami, złapałem za włosy i wszedłem w usta. Pieprzyłem ją tak aż do wytrysku a ona nie miała już nad tym żadnej kontroli. Na koniec wszystko grzecznie wyssała i podziękowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie :) weszłam do lodziarni spytałam o swój ulubiony smak niestety nie było więc wziełam inny nie był zbyt smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 gałki: waniliowa, śmietankowa, czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zawsze w łóżku seks i zaczynam od minetki i żonka szczytuje a ja spijam nektar.Potem dopochwowy i żonka szczytują a ja tryskam.Po nim żonka robi mi lodzika,aż do mojego kolejne trwa czasami to ok.pół godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm,wczoraj, okolo 23 z mężem, ubralam sie w mega sexi czerwona koszulke, obudzilam go (bo usnął) , wzielam wibrator, zaczelam sie piescic, on wstal, usiadlam w rozkroku on robil mi minetke i piescil wibratorem, potem jak zeszlam na kolana i on wpychal mi go w usta, a ja siedzialam na wibratorze ---bylo bosko:P ps nir jest to zmyslony opis jakiejs erotomanki, tylko kobiety, ktora w wieku 30 lat odkryla nowe oblicze sexu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie niezaspokojony
Koło południa poszedłem do Biedronki i wziąłem z zamrażarki loda za 1,59 PLN. Zjadłem go zanim doszedłem do kasy, więc zapłaciłem za sam papierek po lodziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni lodzik to bardzo dlugo bede pamietac bo robilam tesciowi gdy maz juz spal. A bylo to na urodzinach tescia, zostalam ja z tesciem przy stole bo reszta juz spala, nagle z spodni wysunela sie jego pala, na poczatku mialam problemy bo nie moglam jej wepchac do buzi, ale gdy juz opanowalam to pchalam do buzi ile tylko moglam i umialam. A jak mi sie sposcil to az oddech mi ta sperma przytkala, ale wszystko wylizalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj już dawno bardzo dawno temu, ale nie lubiłam robić loda ex mężowi bo nie był czysty- wiecznie spocony, niedomyty itd. Tak czytam Was drogie kobietki i sobie myślę, że rzeczywiście to musi być fajne zrobić swojemu kochanemu lodzika. A nie jakieś dziesięć lat temu tak było to z******te, jak widziałam jego ogień w oczach (ale wtedy to jeszcze dbał bardzo o higienę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara192
Przed chwilą :) Alez miałam na niego ochotę :) Skonczył w ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni w samochodzie z byłą dziewczyną, umówiła się ze mną na loda, zrobiła loda (zawsze połykała) tym razem tez połkneła wylizała porządnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnijcie sie dziewczyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×