Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuppp

zwolnienie od psychiatry

Polecane posty

Gość uuppp

witam ,moze ktos z was wie jak wyglada zwolnienie od psych.na jak dlugo moze wypisac i kto wtedy placi praconikowi za takie zwoln? mam taki problem ze likwiduja sklep i cche isc na takie zwoln.tymbardziej ze tak czy siak musze zaczac leczenie( problemy masa problemow z ktorymi sobie nie radze i chyba nerwica tez albo depresja) kiedy moge isc na takie zwolnienie czy w trakcie 2 tygodni wypowiedzenie moge isc czy juz wczesniej?i czy potem bede miec w papierach lub swiadectwie pracy ze sie leczylam psychiatrycznie?boje sie tego wlasnie.piszcie jak to jest bo niemam zielonego pojecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOUDITHA
witamy w matrixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp
chodzi mi glownie o swiadectwo pracy czy tam bede miala napisane ze zwolnienie mialam od psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajsza19
pilnie potrzebuję namiar na psychiatrę w Warszawie ,który wystawi mi długie zwolnienie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
nic nie będzie w papierach ,będzie jedynie że przebywałaś na L4 to wszystko , zwolnienie wygląda tak samo jak od innego lekarza specjalisty , jeśli psychiatra stwierdzi depresję możesz liczyć na dłuższe zwolnienie , do 30 dni płaci twój pracodawca ,następnie zus i tutaj uwaga bo najpewniej lekarz orzecznik zus będzie cię chciał ozdrowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp
czy aby dostać takie zwolnienie wystarczy nagle wybuchnąc u lekarza dzikim śmiechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×